TV-Visie - Zondag 12 uur lang 'Sing for Life' op MNM

Zondag 12 uur lang 'Sing for Life' op MNM

Zondag 12 uur lang 'Sing for Life' op MNM


Video's

VT4 en Woestijnvis zoeken kandidaten voor 'De Slimste Mens ter Wereld' (oproep met Philippe Geubels en Erik Van Looy)
bekijk deze video
Castingtape 'Oh Oh Cherso' (editie Vlaanderen!)
bekijk deze video
Glenn Claes met Sound Of Silence (Simon & Garfunkel)
bekijk deze video

Zondag 12 uur lang 'Sing for Life' op MNM

zaterdag 17 december 2011

Bart De Raes (foto: MNM - Lies Willaert © VRT 2011) Op zondag 18 december presenteert MNM-dj Bart De Raes van 7.00 tot 19.00 uur een speciale marathonuitzending van 'Sing your Song'. Onder de noemer 'Sing for Life' kunnen luisteraars een hele dag meezingplaten aanvragen ten voordele van 'Music for Life'. Meezingen kan ook met MNM-dj's Peter Van de Veire, Karolien Debecker en Tom De Cock en dat van op tien Vlaamse kerstmarkten.

Alle televisienetten en radiozenders van de VRT dragen hun steentje bij voor 'Music for Life'. Ook MNM doet mee. Volgens het bekende 'Sing your Song'-concept – meezingplaten aanvragen en luidkeels meezingen – is er op zondag 18 december een dag lang 'Sing for Life'. Luisteraars kunnen nummers aanvragen per sms naar 4342 voor één euro per sms. De opbrengst gaat integraal naar 'Music for Life'. 'Sing your Song'-presentator Bart De Raes gaat de uitdaging aan om twaalf uur lang alle luisteraars van MNM te laten meezingen.

Ook MNM-dj’s Peter Van de Veire, Tom De Cock en Karolien Debecker zingen mee. Zij bezoeken die dag kerstmarkten in heel Vlaanderen en nemen daarvoor een aanstormend talent op sleeptouw. Iedereen die dat wilt, kan meezingen met Peter, Tom of Karolien en een aanstormende artiest.

Om te weten welke kerstmarkten MNM zondag aandoet, surf naar MNM.be. Meezingplaten aanvragen kan per sms naar 4342(1euro/sms).

'Sing for Life', zondag 18 december van 7.00 tot 19.00 uur met... Bart De Raes in de MNM-studio, Peter Van de Veire op de kerstmarkten van Oostende, Ieper, Ronse en Sint- Niklaas, Karolien Debecker op de kerstmarkten van Genk, Sint-Truiden en Halle en Tom De Cock op de kerstmarkten van Turnhout, Mol en Mechelen.








Loading
'Music For Life 2011': Tomas De Soete, Siska Schoeters, Sam De Bruyn in het Glazen Huis (foto: © vrt Jef Boes)

Dossier: Music for Life 2011

De zesde editie van 'Music for Life' is de allerlaatste. Tomas, Siska en Sam hebben alvast beloofd om er nog één keer een goeie lap op te geven. TV-Visie volgt alles op de voet. Het nieuws vind je gebundeld in dit dossier!



  • Studio Brussel en VRT engageren zich voor opvolger 'Music for Life'
  • 'Music for Life 2011': € 7.142.716 !!!
  • 'Music for Life' komt tot een hoogtepunt in 'De Glazen Slotshow'
  • Marathonuitzending 'Klara for Life' voor 'Music for Life'
  • 'Music for Life' aangekomen in Antwerpen (foto's!)
  • Erik Van Looy en Rudi Vranckx donderdag in 'De Glazen Show'
  • 'De Madammen' brengen 33.581 euro op voor 'Music for Life'
  • Herman De Croo en Tanja Dexters dinsdag in 'De Glazen Show'
  • Snow Patrol bevestigt voor dakconcert op Glazen Huis
  • Elbow gaf muzikale aftrap van 'Music for life 2011'


  • Radio 538 vraagt vergunning Museumplein aan voor finalewedstrijden EK
  • FunkNstein in 'Mijke's Middag Live'
  • Speciale aflevering van 'Vermist' met een ontroerde Peter R. de Vries
  • Spraakmakende optredens en artiesten in nieuwe editie van het Q-hotel
  • 'Hoe Is Het Nog Met...?' deze week met Berdien Stenberg
  • Don & Elly in 'Man Bijt Hond': het complete verhaal
  • 'Nep!' over geschiedenis
  • 'KRO Reporter International': betaalde Chirurgen met slechte kunstheupen
  • 'De Wereld Draait Door' sluit het zevende seizoen feestelijk af
  • 'studioTVL' stelt finalistes Miss Limburg 2013 officieel voor