Ornelis en Rogiers sturen knuffeldier van luisteraar de wereld rond

woensdag 11 januari 2012

Vanochtend lanceerden Sven Ornelis en Kürt Rogiers een oproep naar alle Vlaamse kinderen. Ze zoeken iemand die zijn of haar favoriete knuffel wil afstaan om een jaar lang de wereld rond te reizen. De knuffel zal op die manier geld inzamelen voor kinderen die het minder goed hebben. Kinderen kunnen hun dierbare knuffel aanprijzen via Q-music.be.

Op wereldreis met de luisteraars
Tijdens de kerstperiode zijn er opnieuw miljoenen cadeautjes uitgedeeld. Maar niet àlle kinderen krijgen cadeautjes. Daarom kwamen Sven & Kürt met een nieuw idee op de proppen. Kinderen kunnen hun favoriete knuffeldier kandidaat stellen om dit jaar op wereldreis te vertrekken en op die manier geld in te zamelen voor het goede doel.


Op vrijdag 20 januari zullen Sven en Kürt beslissen welke knuffel op wereldreis mag vertrekken. Luisteraars die op reis gaan en het knuffeldier willen meenemen, kunnen zich vanaf dan ook aanmelden. Door kilometers en airmiles te verzamelen doorheen het jaar, zal de knuffel op die manier geld inzamelen om tijdens de volgende kerstperiode minder bedeelde kinderen gelukkig te maken. Sven & Kürt gaan nog op zoek naar een organisatie die wil meewerken aan deze actie.

Afscheid
Geen enkel kind neemt graag afscheid van zijn dierbare knufel. Op vrijdag 27 januari is er dan ook een afscheidsuitzending gepland vanuit het huis waaruit de knuffel zal vertrekken. De verdere reisavonturen van de knuffel zullen vanaf dan te volgen zijn via de website van Q-music, via facebook en twitter.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Zonen van Van As' (foto: VTM - © DPG Media 2020)

Frakke en zijn ploeg moeten met zwaar materiaal door een maïsveld om een beek te saneren, tot onvrede van de eigenaar. Intussen moet het aquarium van Eddy uit het hoofdkantoor. Bambi en Belinda nemen die taak op zich, maar dat blijkt lastiger dan gedacht.

'De zonen van Van As', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 14:50
    Sporza: Tour Auvergne - Rhône-Alpes
    16:20
    Clips
  • 10:00
    Lentebeelden
    17:10
    Jamie Cooks the Mediterranean
  • 15:35
    Aap, Poot, Pies
    15:45
    Saïd & Anna
  • 15:25
    Chicago Fire
    16:20
    I Can See Your Voice
  • 13:00
    World Cup of Darts 2026
    17:10
    Foute Vrienden Australië
  • 14:40
    Bridget Jones's Baby
  • 14:55
    Airwolf
    16:50
    All New Traffic Cops
  • 09:05
    Geen uitzending
    15:45
    La Brea
  • 15:25
    Joe
    15:55
    Geen uitzending
  • 15:40
    Formule 1
    17:30
    Huizenjagers
  • 15:05
    NCIS
    23:00
    Criminal Minds
  • 15:40
    Formule 1
    17:30
    Two and a Half Men
  • 15:30
    Property Brothers
    16:25
    Chateau Meiland: En Route
  • 15:20
    Snapped
    17:00
    World's Most Evil Killers
  • 15:33
    CEO van mijn leven
    15:45
    Logistics TV
  • 15:29
    Tooldokter
    15:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 15:30
    Foodies & The City
    16:05
    Open Vuur
  • 15:25
    Miss Scarlet
    16:20
    The Marlow Murder Club
  • 15:25
    Below Deck Mediterranean
    18:05
    White Collar
  • 15:10
    NOS Sport: Tennis Libéma Open 2026
    17:10
    Andere Tijden Sport
  • 15:30
    Fryslân Dok
    16:05
    Pauscast
  • 15:30
    Misfit: The Switch
    16:45
    De Selectie