Nieuw op zondag: 'De Mosterdpot' op Studio Brussel

zaterdag 24 maart 2012

Vanaf zondag 25 maart presenteert Ilse Liebens 'De mosterdpot' op Studio Brussel. In het nieuwe muziekprogramma op zondagmiddag zoekt de 'De Maxx'- presentatrice uit waar rockbands en popartiesten hun muzikale mosterd vandaan gehaald hebben.

Ook de allergrootste muzikanten op de aardbol hebben hun muzikale helden. Maar wie zijn dat? Wie heeft wie beïnvloed in de muziekwereld? Wie haalde waar de mosterd? Ilse Liebens zoekt het samen met de Studio Brussel-luisteraars uit in 'De mosterdpot', elke zondag van 12 tot 13 uur op Studio Brussel vanaf 25 maart.

De grote mosterdpot
Heel muziekland is één grote mosterdpot. Onder de vele invloeden van de muziek van Red Hot Chili Peppers zit bijvoorbeeld gitaarvirtuoos Jimi Hendrix, die zich op zijn beurt liet inspireren door blueslegende B.B. King. Geen Red Hot Chili Peppers zonder B.B. King
dus. Maar wat hebben Foo Fighters met ABBA? Geen Metal Molly zonder Claude François? En hoe link je Skrillex aan Adele?

In 'De mosterdpot' verklapt Ilse Liebens alvast de eerste en de laatste plaat van haar programma. Vervolgens is het aan de luisteraars om samen met Ilse de muzikale besmetting tussen die twee platen te achterhalen.

'De mosterdpot', zondag 25 maart om 12 uur op Studio Brussel.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Sporza logo 2026

Het WK voetbal van deze zomer is er geen zoals alle andere: het wordt groter dan ooit, met meer matchen dan ooit. Maar het toernooi wordt ook omwille van extra-sportieve redenen al druk besproken. Aan de vooravond van het WK voetbal blikken we vooruit op wat dit kampioenschap speciaal maakt: van de verwachtingen rond de Rode Duivels tot de politieke recuperatie van het evenement. Van de favorieten voor de eindzege tot de dure ticketprijzen en de ingewikkelde speelschema's.

'WK 2026: Kick-off', om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 09:00
    Radio 2 op VRT 1: WinWin
    02:00
    VRT NWS laat
  • 09:00
    Lentebeelden
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 09:39
    Stoppeltje
    05:15
    Geen uitzending
  • 09:30
    Open keuken met Sandra Bekkari
    01:15
    Geen uitzending
  • 02:10
    Geen uitzending
    09:50
    Rich Kids Go Skint
  • 09:20
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:00
    Willy
    01:35
    Ozark Law
  • 08:50
    Geen uitzending
    15:25
    Matlock
  • 09:30
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 09:00
    Geen uitzending
    06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
  • 09:15
    Modern Family
    02:05
    Geen uitzending
  • 09:15
    Leverage: Redemption
    02:45
    Geen uitzending
  • 09:15
    Interior Design Masters
    02:40
    The Real Housewives of Amsterdam
  • 09:10
    Killer at the Crime Scene
    02:25
    Geen uitzending
  • 09:25
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:38
    Publireportage
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:05
    Vlaamse Klassiekers
    02:20
    Open Vuur
  • 09:10
    Midsomer Murders
    02:00
    Agatha Christie's Marple
  • 09:30
    American Housewife
    02:20
    Grey's Anatomy
  • 09:30
    NOS Journaal
    02:10
    NOS WK Avond
  • 09:35
    Zentijd
    02:45
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 09:35
    Sarah en Eend
    05:30
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal