MNM gaat op zoek naar 'De Strafste School 2012'

Vanaf vandaag gaat MNM voor de tweede keer op zoek naar De Strafste School van Vlaanderen. Dat maakte MNM-dj Tom De Cock vanmorgen bekend in 'De Grote Peter Van de Veire Ochtendshow'. De finale is gepland voor woensdag 9 mei. Vorig jaar riep MNM het Sint-Niklaasinstituut in Kortrijk uit tot De Strafste School 2011.
Vanaf vandaag kunnen de leerlingen van alle Vlaamse middelbare scholen opnieuw stemmen voor De Strafste School. 'Een logisch vervolg op De Strafste School 2011 zou zijn… De Strafste School 2012', vertelde Tom De Cock vanmorgen bij Peter Van de Veire op MNM. Daarmee trapte hij de actie, die dit jaar aan zijn tweede editie toe is, officieel af. Wie er van overtuigd is dat zijn of haar school de titel van Strafste School verdient, kan stemmen via MNM.be.
Vijf straffe scholen
De eerste fase van de wedstrijd is de zoektocht naar De Strafste School per provincie. Op vrijdag 20 april maakt MNM bekend welke scholen voor hun provincie die titels wegkapen.
Vervolgens strijden De Strafste Scholen van West- en Oost-Vlaanderen, Antwerpen, Vlaams-Brabant en Limburg om de titel van De Strafste School van Vlaanderen. Vorig jaar kaapte het Sint-Niklaasinstituut uit Kortrijk die titel weg. Charlotte Vercruysse, leerlinge op die school, heeft geweldige herinneringen aan dat avontuur.
'Heel de school was echt georganiseerd om daar aan mee te werken. Iedereen – van de leerlingen van het eerste jaar tot de directie – werkte samen als een team om de school te versieren in de MNM-kleuren. Echt fantastisch!'
Welke school de jury dit jaar kroont tot De Strafste School 2012, weten we op woensdag 9 mei. Wie de juryleden zijn, maakt Tom De Cock bekend op woensdag 4 en woensdag 11 april.
Wat maakt een school De Strafste School? De Strafste School is in de eerste plaats graag gezien. Leerlingen fietsen er met de glimlach heen, ouders hebben er alle vertrouwen in, buurt en gemeente zijn er trots op, oud-leerlingen denken er tevreden aan terug. Dat resulteert in een aantal stemmen, die omgerekend worden in verhouding tot het aantal leerlingen op de school. Zo krijgen kleine gemeenschappen exact evenveel kans als grote om bovenaan in de ranking te eindigen.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Zanger Jaap Reesema presenteert 'Sing With Me'
- Kijkcijfers: woensdag 10 juni 2026
- Nieuw programma 'Mischa en de mannen die het beter weten' bij AVROTROS
- Kijk 'Wild Vacation Rentals' nieuw op HGTV
- Dit zijn de winnaars van 'Huis Gemaakt 2026'
- VRT 1 trapt WK 2026 af met vooruitblik en bijzondere terugblik naar Mexico 1986
- Wat gebeurt er achter de schermen bij Forum voor Democratie?
- EO-documentaire 'Generatie Gebed – Wat bezielt Gen Z?' onderzoekt waarom steeds meer jongeren kiezen voor geloof
- 'Curaçao en het wonder van het WK': wat betekent het WK voor Curaçao?
- Vanavond in 'Opsporing Verzocht'
- '3FM Serious Request' komt in actie voor de Nederlandse Brandwonden Stichting
- JOE slingert positiviteit de ether in met 'JOE Oranjedag' voor een winnend Oranje
- TOPradio deelt elke dag 1.000 euro tankbudget uit
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanuit de Kunstkerk in Dordrecht
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen' -
'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was -
'Heel Mijn Hart' toont een emotionele onthulling -
'Spider-Noir' nieuw te zien op Prime Video -
'RAUW': een openhartig portret van sterrenchef Nick Bril
Kijktip van de dag

Liveverslag van Mexico - Zuid-Afrika, wedstrijd op speeldag één in groep A van het WK voetbal 2026 in de VS, Mexico en Canada, vanuit het Mexico City Stadium in Mexico-Stad, Mexico. Presentatie: Karl Vannieuwkerke. Commentaar: Peter Vandenbempt.
'Sporza: FIFA WK voetbal 2026', om 20.20 uur op VRT 1.



































