'De Cock Late Night' woensdag vertaald door gebarentolk

Op woensdag 21 september staat 'De Cock Late Night' volledig in het teken van jongeren met een handicap. Een gebarentolk maakt de hele uitzending via de webcam verstaanbaar voor doven. De centrale vraag in het programma is: 'Kan leven met een handicap even leuk en cool zijn als zonder?'
Op zaterdag 24 september is het Werelddovendag, de ideale aanleiding om een radioprogramma te maken dat volledig toegankelijk is voor doven en slechthorenden. Tom De Cock nodigt op woensdag 21 september in 'De Cock Late Night' een gebarentolk uit om via de webcam het hele programma te tolken in gebarentaal.
MNM-nethoofd Rino Ver Eecke: 'Wij kunnen ons als radiomakers natuurlijk geen wereld zonder geluid voorstellen. Maar als openbare hitradio is het belangrijk dat we er voor iedereen zijn, en dus ook jonge mensen met een hoorpobleem laten kennis maken met MNM. Vandaar de gebarentolk in 'De Cock Late Night'.'
Leven met een handicap
'De Cock Late Night' is er op 21 september voor alle jongeren met een handicap. Daarbij wil Tom te weten komen of leven met een handicap even leuk en cool kan zijn als zonder een handicap. Zoeken mensen met een handicap elkaar op, of gaan ze eerder op zoek naar vrienden zonder een handicap? Geraken ze gemakkelijk aan een lief? Worden ze graag geholpen, of willen ze liever geen medelijden? In de studio komen een blinde jongeman en een rolstoelgebruikster langs om te vertellen over hun ervaringen.
Rino Ver Eecke: 'We hebben ervoor gekozen om de uitzending uit te breiden en aandacht te hebben voor alle vormen van handicap. We engageren er ons bij MNM dan ook voor om die volledig bespreekbaar te maken. Weg met de taboes.'
Surfers kunnen via http://www.mnm.be/ vragen en opmerkingen doorsturen. En ook via Facebook en Twitter gaat Tom op zoek naar ontroerende, grappige en straffe verhalen van luisteraars met een handicap.
Jongeren met een handicap en seks
Na 23.00 uur is het tijd voor 'De Annalen' van 'De Cock Late Night'. Daarin gaat het op 21 september over de seksuele ervaringen, obstakels en do's en don't's van jongeren met een handicap. Niet alleen een specialist terzake geeft tips en antwoorden. Ook jonge mensen vertellen zelf over hun ervaringen.
'De Cock Late Night' over jongeren met een handicap, woensdag 21 september tussen 21.00 en 00.00 uur op MNM.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- CAMILLE, Metejoor en Gert & James: eerste artiesten voor 'Tien Om Te Zien' zijn bekend
- Zanger Jaap Reesema presenteert 'Sing With Me'
- Kijkcijfers: woensdag 10 juni 2026
- Nieuw programma 'Mischa en de mannen die het beter weten' bij AVROTROS
- Kijk 'Wild Vacation Rentals' nieuw op HGTV
- VRT 1 trapt WK 2026 af met vooruitblik en bijzondere terugblik naar Mexico 1986
- Wat gebeurt er achter de schermen bij Forum voor Democratie?
- EO-documentaire 'Generatie Gebed – Wat bezielt Gen Z?' onderzoekt waarom steeds meer jongeren kiezen voor geloof
- 'Curaçao en het wonder van het WK': wat betekent het WK voor Curaçao?
- Vanavond in 'Opsporing Verzocht'
- '3FM Serious Request' komt in actie voor de Nederlandse Brandwonden Stichting
- JOE slingert positiviteit de ether in met 'JOE Oranjedag' voor een winnend Oranje
- TOPradio deelt elke dag 1.000 euro tankbudget uit
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanuit de Kunstkerk in Dordrecht
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen' -
'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was -
'Heel Mijn Hart' toont een emotionele onthulling -
'Spider-Noir' nieuw te zien op Prime Video -
'RAUW': een openhartig portret van sterrenchef Nick Bril
Kijktip van de dag

Terwijl moeder Lisa herstelt van een maagzweer, proberen Jef en Ida vergeefs sfeer te brengen in het café. De klanten blijven weg uit 'De Lichttoren' en Rik stelt voor te verkopen. Dan duikt onverwacht Kostas Papadopoulos op.
'Lili en Marleen', om 20.00 uur op VTM.



































