Kürt Rogiers laat zich live op de radio tatoeëren

Woensdagavond heeft Kürt Rogiers in de draaiende studio een tattoo op z'n rug laten zetten. Vorige week had Kürt terloops in de uitzending laten vallen dat hij eraan dacht om ooit de namen van z'n dochters te laten tatoeëren. De aanleiding was het bericht in de krant dat Ronan Keating een tattoo had laten zetten op zijn rug. Dat was de Q-redactie niet ontgaan. Het leek hen wel een toffe verrassing voor Kürt en daarom hadden ze een tatoeëur gecontacteerd die wou langskomen in de draaiende studio.
Woensdagochtend, rond 8.45 uur, hadden Sven en Kürt tatoeëur Joe Dynamite aan de lijn. Net als gisteren moesten ze raden wie hij was en wat hij deed. Het duurde even voor ze wisten wie Joe was. Zodra ze dat ontdekt hadden, wist Kürt wat hem te wachten stond. Sven vond het een goed idee maar drukte Kürt op het hart dat hij er toch nog eens goed over moest nadenken. De hele voormiddag heeft Kürt aan de lijn gehangen met Joe Dynamite en tegen de middag kwam er een ontwerp waar Kürt zich helemaal in kon vinden. Toen Kürt iets over 12 het voor hem noodzakelijke fiat van zijn vrouw kreeg, maakte hij op de radio bekend dat hij de tattoo straks laat zetten. Tussen 16 en 18u worden de initialen van Kürts dochters, Lola en Merlijn, op de rug van Kürt getatoeëerd. De Q-redactie heeft Sven en Kürt beloofd om elke dag een verrassing voor hen te voorzien. Het is dus afwachten wie hen morgen zal bellen om 8.45 uur!
Ornelis & Rogiers blijven in de draaiende studio tot de teller op 25000 euro wordt gebracht. Daar zorgen de luisteraars voor. Zij zetten de teller op 25000 euro door quizvragen goed te beantwoorden. Zolang dat niet gebeurt, mogen Sven en Kürt de draaiende studio niet verlaten. Ze maken van daaruit elke dag radio. Ze presenteren er niet alleen hun ochtendprogramma tussen 6 uur en 9 uur, maar ook de avondspits tussen 16 uur en 18 uur. Tussendoor en 's avonds verblijven ze in een woning die zich op 6 meter hoogte bevindt naast het rad.
Het reuzenrad is 32 meter hoog en staat op parking 5 van het Wijnegem Shopping Center. Naast een radiostudio hangen er 10 gondels in. Iedereen die langskomt, mag gratis een rondje meedraaien.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Alle samenvattingen van het WK voetbal 2026 in SBS6-programma 'Het Oranje Café'
- Laura & Duncan of Dieter & Romy? Wie wint 'Huis Gemaakt 2026'?
- Deze castleden versterken cast romantisch kostuumdrama 'Grand Hotel aan Zee'
- Gustaph stapt 'Florentina' binnen
- Kijkcijfers: maandag 8 juni 2026
- VRT 1 trapt WK 2026 af met vooruitblik en bijzondere terugblik naar Mexico 1986
- Wat gebeurt er achter de schermen bij Forum voor Democratie?
- EO-documentaire 'Generatie Gebed Wat bezielt Gen Z?' onderzoekt waarom steeds meer jongeren kiezen voor geloof
- 'Curaçao en het wonder van het WK': wat betekent het WK voor Curaçao?
- Vanavond in 'Opsporing Verzocht'
- JOE slingert positiviteit de ether in met 'JOE Oranjedag' voor een winnend Oranje
- TOPradio deelt elke dag 1.000 euro tankbudget uit
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanuit de Kunstkerk in Dordrecht
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdramas -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen' -
'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was -
'Heel Mijn Hart' toont een emotionele onthulling -
'Spider-Noir' nieuw te zien op Prime Video -
'RAUW': een openhartig portret van sterrenchef Nick Bril -
Stan Van Samang brengt 'een ster' naar 'Florentina' -
Haar in de boter bij Spor-voorzitters Rik en Sam
Kijktip van de dag

Het WK voetbal van deze zomer is er geen zoals alle andere: het wordt groter dan ooit, met meer matchen dan ooit. Maar het toernooi wordt ook omwille van extra-sportieve redenen al druk besproken. Aan de vooravond van het WK voetbal blikken we vooruit op wat dit kampioenschap speciaal maakt: van de verwachtingen rond de Rode Duivels tot de politieke recuperatie van het evenement. Van de favorieten voor de eindzege tot de dure ticketprijzen en de ingewikkelde speelschema's.
'WK 2026: Kick-off', om 20.45 uur op VRT 1.



































