TV-Visie - Producent reageert op ontslag Anna Visser

Producent reageert op ontslag Anna Visser

Producent reageert op ontslag Anna Visser

Video's

VT4 en Woestijnvis zoeken kandidaten voor 'De Slimste Mens ter Wereld' (oproep met Philippe Geubels en Erik Van Looy)
bekijk deze video
Castingtape 'Oh Oh Cherso' (editie Vlaanderen!)
bekijk deze video
Glenn Claes met Sound Of Silence (Simon & Garfunkel)
bekijk deze video

Producent reageert op ontslag Anna Visser

dinsdag 10 januari 2006

llink In de berichtgeving rondom het ontslag van Anna Visser bij LLiNK wordt gesuggereerd dat de productie van het programma "Mr. Kahoona Positive Happiness Show" hierin een rol speelt.
Aangezien Ranj producent is van het genoemde programma zijn, hebben ze behoefte om hierover duidelijkheid te verschaffen en een aantal geruchten en verdachtmakingen te ontzenuwen.


Het animatiekarakter Mr. Kahoona is door Ranj ontwikkeld in 2001. Van 2002 tot 2004 produceerden ze in opdracht van Submarine Channel een reeks interactieve webcolumns waarin Mr. Kahoona als gids optreedt: "Mr. Kahoona's Webroute Touristique". (www.submarinechannel.com).

Halverwege 2004 (dus ruim voordat er sprake was van een uitzendlicentie voor LLiNK) produceerden ze samen met Neon Film-TV, het bedrijf van Bob Visser, een pilotaflevering van een televisieshow met Mr. Kahoona. De pilot werd eind 2004 in eerste instantie aangeboden aan MTV, en een half jaar later, in mei 2005 aan LLiNK. Het concept en karakter van Mr. Kahoona sloot naadloos aan bij de behoefte van LLiNK aan een magazine rondom de thema's van deze nieuwe omroep.

LLiNK vroeg vervolgens om 14 afleveringen van de "Mr. Kahoona Positive Happiness Show" te produceren. Bij Ranj gaven ze daarop aan dat het hun nadrukkelijke wens was om voor die serie de samenwerking met Neon voort te zetten. Ze hadden immers beiden geïnvesteerd in het ontwikkelen van de pilot, naar grote tevredenheid samengewerkt, en in dat proces een productiemethode ontwikkeld om de relatief complexe mix van animatie en video binnen het beperkte budget te realiseren. Productie van het programma binnen de gewenste termijn (opdracht in augustus, eerste uitzending in september) zou niet mogelijk zijn zonder Neon.

Voor zover ze bij Ranj weten is er bij LLiNK onderzocht of een dergelijke samenwerking mogelijk zou zijn, in verband met een eventuele belangenverstrengeling. Ook in het contract met LLink wordt de samenwerking met Neon Film-TV gemeld en worden de hiermee gepaard gaande kosten gespecificeerd. Het lijkt Ranj daarom niet waarschijnlijk dat iemand in de Raad van Toezicht niet op de hoogte zou kunnen zijn van de samenwerking met Neon Film-TV en Ranj.

Vanaf het begin hebben ze openheid verschaft over de samenwerking met Neon Film-TV, o.a. door een publicatie op de website (http://www.llink.nl/De_makers_van_Mr_Kahoona.305.0.html) en vanzelfsprekend via de aftiteling van Mr. Kahoona. Ook in diverse interviews die zijn gevoerd wordt melding gemaakt van deze samenwerking.

Bij Ranj willen ze benadrukken dat er voortdurend in alle openheid en integriteit gehandeld is. Zij zien in de productie van de "Mr. Kahoona Positive Happiness Show" dan ook geen reden tot ontslag van Anna Visser.

Persbericht: Marcus Vlaar en Michael Bas namens Ranj, producent van de Mr.Kahoona Positive Happiness Show.








Loading

  • Radio 538 vraagt vergunning Museumplein aan voor finalewedstrijden EK
  • FunkNstein in 'Mijke's Middag Live'
  • Speciale aflevering van 'Vermist' met een ontroerde Peter R. de Vries
  • Spraakmakende optredens en artiesten in nieuwe editie van het Q-hotel
  • 'Hoe Is Het Nog Met...?' deze week met Berdien Stenberg
  • Don & Elly in 'Man Bijt Hond': het complete verhaal
  • 'Nep!' over geschiedenis
  • 'KRO Reporter International': betaalde Chirurgen met slechte kunstheupen
  • 'De Wereld Draait Door' sluit het zevende seizoen feestelijk af
  • 'studioTVL' stelt finalistes Miss Limburg 2013 officieel voor
  • Radio Veronica stuurt luisteraars naar EK Voetbal
  • Peter bezoekt Nederlandse Hollywoodvrouw in 'Van der Vorst Ziet Sterren'
  • Hormonen vieren hoogtij in 'De Zonen van Van As' (preview!)
  • Finale Copa del Rey op Sporting Telenet
  • MTV kondigt de eerste namen aan van MTV World Stage
  • België-Montenegro vrijdag live op Sporza
  • Kijkcijfers: woensdag 23 mei 2012
  • 'EenVandaag' over de teneur van de verkiezingscampagnes
  • BravaNL breidt uit bij UPC
  • Luistercijfers: Radio 2, Q-music en JOE fm stijgen