Maandagavond wordt filmavond bij Veronica

De start van de week begint binnenkort nog beter, want Veronica staat vanaf augustus iedere maandagvond in het teken van films. Veronica trakteert haar kijkers wekelijks op de grootste blockbusters met de beste acteurs. Dit najaar is de maandagavond onder andere gereserveerd voor toptitels als 'xXx', 'S.W.A.T.', 'Terminator 3', 'Jumper' en 'I am Legend'. Met de nieuwe maandagavond van Veronica is er voor de filmliefhebber nu helemaal geen reden meer om de deur uit te gaan. De Veronica Maandagavond Filmavond start op maandag 16 augustus met 'xXx'.
Bloedstollende stunts met Vin Diesel in 'xXx'
De Veronica Maandagavond Filmavond start goed met de kaskraker 'xXx'. Vin Diesel schittert hierin als Cage, een beruchte extreme sporter die bloedstollende stunts met gestolen auto's uithaalt. De politie krijgt hem niet te pakken, maar Agent Gibbons, gespeeld door Samuel L. Jackson, besluit te profiteren van Cage's kwaliteiten en maakt een deal: in ruil voor een schoon strafblad moet Cage op zijn eigen uitzonderlijke wijze infiltreren in een Russisch misdaadkartel. Cage moet het kartel dat wordt geleid door de mysterieuze maar levensgevaarlijke Yorgi zien uit te schakelen voordat het verschrikkelijke plannen kan uitvoeren.
Will Smith als redder van de wereld in 'I am Legend'
In de blockbuster 'I am Legend' kruipt Will Smith in de huid van Robert Neville, een briljante wetenschapper die het niet gelukt is de wereld te redden van een verschrikkelijk virus. Neville blijkt immuun te zijn en is nu de laatste overlevende in wat nog over is van de stad New York en misschien wel de hele wereld. Drie jaar lang blijft Neville dagelijks radioberichten uitzenden in de hoop andere overlevenden te vinden. Maar hij is niet alleen: Gemuteerde slachtoffers van de plaag liggen op de loer in de schaduwen. Ze houden Neville in de gaten en wachten totdat hij een fatale fout maakt. Misschien is hij de laatste hoop voor de mensheid. Neville heeft één missie: een geneesmiddel voor het virus vinden door zijn eigen bloed te gebruiken. Zal het hem lukken?
'Jumper': in een seconde van de drukke straten in New York naar de ruïnes in Rome
Ook 'Jumper' staat in het rijtje van blockbusters die gereserveerd zijn op De Veronica Maandagavond Filmavond. Hayden Christensen speelt hierin David, een jongeman die ontdekt dat hij kan teleporteren. David komt erachter dat deze gave al eeuwen voorkomt bij mensen met dezelfde genetische afwijking als die hij heeft. Een geheime organisatie wil alle mensen met deze gave uitroeien en David moet vechten voor zijn leven.. De thriller 'Jumper' is geregisseerd door Doug Liman, die eerder 'The Bourne Identity' en 'Mr. & Mrs. Smith' op zijn naam schreef.
'Veronica Maandagavond Filmavond', vanaf maandag 16 augustus bij Veronica.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
DOSSIER: Najaar 2010: wat krijgt Nederland te zien?
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Alle samenvattingen van het WK voetbal 2026 in SBS6-programma 'Het Oranje Café'
- Laura & Duncan of Dieter & Romy? Wie wint 'Huis Gemaakt 2026'?
- Deze castleden versterken cast romantisch kostuumdrama 'Grand Hotel aan Zee'
- Gustaph stapt 'Florentina' binnen
- Kijkcijfers: maandag 8 juni 2026
- VRT 1 trapt WK 2026 af met vooruitblik en bijzondere terugblik naar Mexico 1986
- Wat gebeurt er achter de schermen bij Forum voor Democratie?
- EO-documentaire 'Generatie Gebed – Wat bezielt Gen Z?' onderzoekt waarom steeds meer jongeren kiezen voor geloof
- 'Curaçao en het wonder van het WK': wat betekent het WK voor Curaçao?
- Vanavond in 'Opsporing Verzocht'
- JOE slingert positiviteit de ether in met 'JOE Oranjedag' voor een winnend Oranje
- TOPradio deelt elke dag 1.000 euro tankbudget uit
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanuit de Kunstkerk in Dordrecht
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen' -
'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was -
'Heel Mijn Hart' toont een emotionele onthulling -
'Spider-Noir' nieuw te zien op Prime Video -
'RAUW': een openhartig portret van sterrenchef Nick Bril -
Stan Van Samang brengt 'een ster' naar 'Florentina' -
Haar in de boter bij Spor-voorzitters Rik en Sam
Kijktip van de dag

Het WK voetbal van deze zomer is er geen zoals alle andere: het wordt groter dan ooit, met meer matchen dan ooit. Maar het toernooi wordt ook omwille van extra-sportieve redenen al druk besproken. Aan de vooravond van het WK voetbal blikken we vooruit op wat dit kampioenschap speciaal maakt: van de verwachtingen rond de Rode Duivels tot de politieke recuperatie van het evenement. Van de favorieten voor de eindzege tot de dure ticketprijzen en de ingewikkelde speelschema's.
'WK 2026: Kick-off', om 20.45 uur op VRT 1.




































