Kick-off van 'Secret Story' zondag te zien bij Net5

Zondag 13 februari gaat 'Secret Story' van start bij Net5. De geselecteerde deelnemers zijn 8 mannen en 7 vrouwen, variërend in de leeftijd van 20 tot 38 jaar. Zij zullen deze week afzonderlijk van elkaar, onder begeleiding en in het diepste geheim afreizen naar Portugal. Daar nemen zij afscheid van de buitenwereld en betreden zij het afgesloten 'Huis der Geheimen'.
De 15 spraakmakende kandidaten worden zondag in de bijzondere kick-off uitzending voorgesteld. Ook worden de 15 geheimen bekendgemaakt en zal er zelfs een geheim aan de juiste persoon gekoppeld worden. Bart Boonstra en Renate Verbaan nemen de presentatie van de kick-off aflevering voor hun rekening.
Het Huis der Geheimen
De 15 kandidaten zijn geselecteerd en hebben allemaal een bijzonder verhaal. Zo gauw ze een voet over de drempel van het Huis der Geheimen zetten, verandert dit verhaal in hun 'secret story'. Het huis is 600 m2 en van alle luxe voorzien, maar het is wel een huis met geheimen. Uiteraard hangen er overal in het huis camera’s en microfoons die dag en nacht iedere beweging en elk gesprek vastleggen. Bovendien maken de kandidaten kennis met De Stem. De Stem is onverbiddelijk, streng en onvoorspelbaar, ziet alles en zal de kandidaten tijdens de kick-off aflevering al enkele opdrachten toebedelen. Kijkers thuis kunnen opdrachten verzinnen en deze in de dagelijkse uitzendingen online inzenden. Zo kan heel Nederland meekijken én spelen in 'Secret Story'.
Ondertussen moeten de bewoners in het huis - waar privacy onmogelijk is –alles op alles zetten om hun eigen geheim te bewaken en dat van de anderen te raden. Andermans geheim raden betekent geld verdienen. En dat geld komt bovenop de 100.000 euro die klaarligt voor de uiteindelijke winnaar.
'Secret Story' is overal
'Secret Story' gaat van start in een kick-off uitzending op zondagavond 13 februari die wordt gepresenteerd door Renate Verbaan en Bart Boonstra. Vanaf maandag 14 februari neemt Bart elke werkdag van 19.30 uur tot 20.30 uur de presentatie van de dagelijkse shows voor zijn rekening. Renate Verbaan geeft de kijkers in de liveshow op donderdag de kans een kandidaat naar huis te sturen. Maar 'Secret Story' is veel meer dan alleen tv. Op http://www.net5.nl/secretstory en op digitale kanalen bij o.a. Ziggo en UPC zijn de live streams 24/7 geopend. Maar ook via Facebook, Twitter en Hyves is 'Secret Story' er altijd en overal en met de speciale yellowBird® camera die in het huis hangt, kan de kijker zelf kiezen wat hij of zij wil zien.
'Secret Story Kick-off', zondag 13 februari om 21.15 uur. Reguliere afleveringen, dagelijks van 19.30 tot 20.30 uur. Herhaling dagelijks om 23.30 uur. Wekelijkse eliminatieshow: iedere donderdag om 20.30 uur.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Dit zijn de winnaars van 'Huis Gemaakt 2026'
- Sporza klaar voor WK voetbal 2026: dit mag je verwachten op tv, radio, online en VRT MAX
- 'We zijn er Bijna!' reist door het land van de goden
- Kijkcijfers: dinsdag 9 juni 2026
- Margriet Hermans binnenkort te zien in nieuw seizoen van ‘De Verraders’
- VRT 1 trapt WK 2026 af met vooruitblik en bijzondere terugblik naar Mexico 1986
- Wat gebeurt er achter de schermen bij Forum voor Democratie?
- EO-documentaire 'Generatie Gebed – Wat bezielt Gen Z?' onderzoekt waarom steeds meer jongeren kiezen voor geloof
- 'Curaçao en het wonder van het WK': wat betekent het WK voor Curaçao?
- Vanavond in 'Opsporing Verzocht'
- JOE slingert positiviteit de ether in met 'JOE Oranjedag' voor een winnend Oranje
- TOPradio deelt elke dag 1.000 euro tankbudget uit
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanuit de Kunstkerk in Dordrecht
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen' -
'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was -
'Heel Mijn Hart' toont een emotionele onthulling -
'Spider-Noir' nieuw te zien op Prime Video -
'RAUW': een openhartig portret van sterrenchef Nick Bril -
Stan Van Samang brengt 'een ster' naar 'Florentina'
Kijktip van de dag

Liveverslag van Mexico - Zuid-Afrika, wedstrijd op speeldag één in groep A van het WK voetbal 2026 in de VS, Mexico en Canada, vanuit het Mexico City Stadium in Mexico-Stad, Mexico. Presentatie: Karl Vannieuwkerke. Commentaar: Peter Vandenbempt.
'Sporza: FIFA WK voetbal 2026', om 20.20 uur op VRT 1.
































