Dagelijkse preview van 'The Bold & The Beautiful' bij RTL Lounge

Naast de succesvolle preview van 'GTST' zendt RTL Lounge vanaf maandag 31 januari ook dagelijks de preview van de Amerikaanse soapserie 'The Bold & The Beautiful' uit. Dit houdt in dat elke werkdag om 11.00 uur de nieuwste aflevering in zijn geheel al te zien is bij het digitale kanaal. 's Avonds om 18.30 uur is deze aflevering vervolgens bij RTL 8 te zien.
'The Bold And The Beautiful' werd in 1987 voor het eerst uitgezonden in de Verenigde Staten. Centraal staat de familie Forrester en hun modehuis Forrester Creations. In het veelbewogen leven van de Forresters draait alles om liefde, macht en fashion. Ondanks de aanzienlijke looptijd van 'The Bold And The Beautiful' weet de soap steeds te vernieuwen met frisse gezichten en onvoorspelbare verhaallijnen.
Daarnaast starten in februari maar liefst vier nieuwe lifestyle-programma’s bij de digitale zender, die nooit eerder op de Nederlandse televisie te zien waren. Zo staat vanaf donderdag 10 februari het woonprogramma 'Tacky House' gepland. 'Tacky House' gaat over huiseigenaren die denken een uitzonderlijk mooie huisinrichting te hebben maar in werkelijkheid best een home-makeover kunnen gebruiken. Op vrijdag 11 februari start het reisprogramma 'Married Away', waarin de meest bijzondere en romantische huwelijkslocaties ter wereld bezocht worden. Vervolgens is vanaf 28 februari elke maandag 'Kimora – Life in the Fab Lane' te zien. Hierin wordt topmodel Kimora gevolgd tijdens haar zoektocht naar de perfecte balans tussen de glamour van de modewereld aan de ene kant en de huiselijkheid van haar gezin aan de andere kant.
Vanaf donderdag 17 februari tot slot staat dagelijks de dramaserie 'Rozengeur & WodkaLime' gepland. De serie gaat over Catherina, Babette, Finette en Donna, allemaal dertigers die alle vier op hun eigen manier in het leven staan. De vier vriendinnen wonen in Amsterdam en worstelen met 'dertigers-issues' als liefde, carrière, kinderen en vriendschap. 'Rozengeur & WodkaLime' was eerder een groot succes bij RTL 4 en past helemaal in het plaatje van RTL Lounge.
'The Bold & The Beautiful', vanaf maandag 31 januari elke werkdag om 11.00 uur.
'Tacky House', vanaf 10 februari elke donderdag om 20.00 uur.
'Married Away', vanaf 11 februari elke vrijdag om 20.00 uur.
'Rozengeur & WodkaLime', vanaf 17 februari elke werkdag om 18.30 uur.
'Kimora – Life in the Fab Lane', vanaf 28 februari elke maandag om 20.00 uur.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- CAMILLE, Metejoor en Gert & James: eerste artiesten voor 'Tien Om Te Zien' zijn bekend
- Zanger Jaap Reesema presenteert 'Sing With Me'
- Kijkcijfers: woensdag 10 juni 2026
- Nieuw programma 'Mischa en de mannen die het beter weten' bij AVROTROS
- Kijk 'Wild Vacation Rentals' nieuw op HGTV
- VRT 1 trapt WK 2026 af met vooruitblik en bijzondere terugblik naar Mexico 1986
- Wat gebeurt er achter de schermen bij Forum voor Democratie?
- EO-documentaire 'Generatie Gebed – Wat bezielt Gen Z?' onderzoekt waarom steeds meer jongeren kiezen voor geloof
- 'Curaçao en het wonder van het WK': wat betekent het WK voor Curaçao?
- Vanavond in 'Opsporing Verzocht'
- '3FM Serious Request' komt in actie voor de Nederlandse Brandwonden Stichting
- JOE slingert positiviteit de ether in met 'JOE Oranjedag' voor een winnend Oranje
- TOPradio deelt elke dag 1.000 euro tankbudget uit
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanuit de Kunstkerk in Dordrecht
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen' -
'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was -
'Heel Mijn Hart' toont een emotionele onthulling -
'Spider-Noir' nieuw te zien op Prime Video -
'RAUW': een openhartig portret van sterrenchef Nick Bril
Kijktip van de dag

Terwijl moeder Lisa herstelt van een maagzweer, proberen Jef en Ida vergeefs sfeer te brengen in het café. De klanten blijven weg uit 'De Lichttoren' en Rik stelt voor te verkopen. Dan duikt onverwacht Kostas Papadopoulos op.
'Lili en Marleen', om 20.00 uur op VTM.




































