







00:00 Voetbalcarrousel


00:00 Big, Bigger, Biggest

00:00 European Poker Tour 7





00:20 Tucker and Dale vs Evil.

00:40 My Soul to Take.



















| dinsdag 17 januari 2012 |
|
Nederlands acteur Piet Römer is overleden op 83_jarige leeftijd. Römer speelde in meer dan zestig theaterproducties en in zo'n twintig films. Het grote publiek kent hem vooral voor zijn rollen uit ''t Schaep Met De 5 Pooten' en 'Stiefbeen En Zoon'. Zijn rol als barman in 't Schaep' leverde hem trouwens een korte carrière als zanger op.
Piet Römer werd samen met zijn twelingbroer Paul geboren op 2 april 1928. Na zijn schoolcarrière, ging hij op 14-jarige gaan werken als kolenboer. Enkele jaren later daad hij er toneelschool bij, maar daar stopte hij na een paar maanden al mee.
Zijn eerste rol verzilverde Römer in 1952, in het toneelstuk 'De Witte Vogel'. In de jaren 1960 was Römer voor het eerst op tv te zien. Zijn laatste rol was die van De Cock, met C-O-C-K, in de televisieserie 'Baantjer'. Als knorrige rechercheur werd hij zelfs in België bekend.
Römer sukkelde al een tijdje met zijn gezondheid. Vorig jaar lag hij nog een tijdje in coma, na een zware longontsteking.
|
Follow @TVVisie |
|