TV-Visie - Wouter Vandenhaute: 'Niet boos op de VRT'

Wouter Vandenhaute: 'Niet boos op de VRT'

Wouter Vandenhaute: 'Niet boos op de VRT'


Video's

VT4 en Woestijnvis zoeken kandidaten voor 'De Slimste Mens ter Wereld' (oproep met Philippe Geubels en Erik Van Looy)
bekijk deze video
Castingtape 'Oh Oh Cherso' (editie Vlaanderen!)
bekijk deze video
Glenn Claes met Sound Of Silence (Simon & Garfunkel)
bekijk deze video

Wouter Vandenhaute: 'Niet boos op de VRT'

maandag 28 februari 2011

Wouter Vandenhaute - Woestijnvis (foto: VRT-2010) Het welles-nietes-spelletje tussen Woestijnvis en de VRT blijkt dan toch niet meer dan een storm in een glas water. Dat verklaarde Woestijnvis-topman Wouter Vandenhaute maandagavond in 'Reyers Laat' op Canvas.

De discussie tussen Woestijnvis en de VRT werd vrijdag op gang getrokken na enkele opvallende uitspraken door Vandenhaute in de commissie media van het Vlaams Parlement. Daar kwam de Woestijnvis-topman zijn visie geven over de nieuwe beheersovereenkomst van de openbare omroep.

Naar eigen zeggen is dit allemaal 'een storm in een glas water' en had Wouter Vandenhaute maandagnamiddag een hartelijk telefoongesprek met Leo Hellemans, directeur media bij de VRT.

Naar aanleiding van de uitspraken in de commissie reageerde de VRT-top zondagavond met een scherp persbericht, waarin de commentaren van de Woestijnvis-topman ongepast werden genoemd.

In 'Reyers Laat' ontkende Vandenhaute niet dat de contacten momenteel stroef lopen. 'De relatie met de VRT zit onder spanning, zelfs onder hoogspanning. De VRT wilde ons mee laten stappen in een lineaire besparingsoefening, en dat was voor de toekomst van ons bedrijf geen optie', aldus Vandenhaute. Ook de vele wissels aan de top van de VRT hebben de contacten geen goed gedaan.

Maar ondanks alle verwijten over en weer benadrukt Vandenhaute dat zijn bedrijf nog steeds programma's wil maken voor de VRT. 'Stel dat wij SBS, al dan niet met een partner, zouden overnemen, sluit ik niet uit dat Woestijnvis nog voor de VRT zou werken. Wat ons betreft, ligt alles open.', aldus Vandenhaute.

Wordt ongetwijfeld vervolgd...

Bron: De Standaard







Lees ook:
Volgend jaar geen 'Slimste Mens' op Eén
VRT verbaasd over uitspraken Woestijnvis-topman


Loading
VRT

Dossier: Nieuwe beheersovereenkomst VRT

Alle artikels in aanloop van de nieuwe beheersovereenkomst tussen de VRT en de Vlaamse Overheid.



  • Commerciële zenders boycotten mediaminister Lieten
  • VRT weerlegt: 'We gaan onze reserves niet structureel aanspreken'
  • Sandra De Preter: 'Een sterke openbare omroep is nodig!'
  • Wouter Vandenhaute: 'Niet boos op de VRT'
  • VRT verbaasd over uitspraken Woestijnvis-topman
  • Carl Decaluwé (CD&V) stelt verkoop VRT-gebouw voor
  • VRT betreurt publicatie kostennota's door Knack.be
  • Meer geld voor de VRT?
  • VRT reageert op heisa rond contract Woestijnvis
  • Contract VRT en productiehuis Woestijnvis onder vuur


  • FunkNstein in 'Mijke's Middag Live'
  • Speciale aflevering van 'Vermist' met een ontroerde Peter R. de Vries
  • Spraakmakende optredens en artiesten in nieuwe editie van het Q-hotel
  • 'Hoe Is Het Nog Met...?' deze week met Berdien Stenberg
  • Don & Elly in 'Man Bijt Hond': het complete verhaal
  • 'Nep!' over geschiedenis
  • 'KRO Reporter International': betaalde Chirurgen met slechte kunstheupen
  • 'De Wereld Draait Door' sluit het zevende seizoen feestelijk af
  • 'studioTVL' stelt finalistes Miss Limburg 2013 officieel voor
  • Radio Veronica stuurt luisteraars naar EK Voetbal