Wie zit er in de jury van 'Topmodel'?

donderdag 20 september 2007

Op maandag 1 oktober start het gloednieuwe KANAALTWEE programma 'Topmodel', waar de zender op zoek gaat naar een gloednieuw topmodel. Maar geen zoektocht is compleet zonder een professionele jury. TV-Visie stelt de juryleden graag aan jou voor.

<


STRONG>Ghislaine Nuytten, mode-experte

In 1977 begon Ghislaine een succesvolle carrière als internationaal fotomodel. Ze was wereldwijd één van de meest gevraagde Belgische modellen. Ze presenteerde de succesvolle modeprogramma's 'Blikvanger' en 'Look'.

Intussen heeft Ghislaine Nuytten een indrukwekkende reputatie als mode-experte opgebouwd. Ze werkt regelmatig samen met ontwerpers Walter Van Beirendonck en Dirk Van Saene.

Ghislaine zoekt in het nieuwe topmodel een soort authenticiteit, een uitstraling die anders is dan bij andere mensen. Een meisje dat ergens binnenkomt en van wie je meteen zegt: zij staat daar, ze maakt indruk, ze heeft een heel sterke persoonlijkheid.

Vasko Todorof, make-up artist

Vasko Todorof maakte carrière als make-up artist. Hij is een bekende naam onder de kappers, maar vooral in de wereld van de make-up en de visagie. Grote namen als Geike Arnaert (Hooverphonic), Patricia Kaas, Joe Cocker en Brian Ferry werden door hem onder handen genomen.

Hij heeft met zijn talent de hele wereld afgereisd, voor grote defilés, voor bekende couturiers, ... Vasko's grootste passie is de artistieke make-up.

Duizenden modellen hebben al in de schminkstoel van Vasko Todorof gezeten. Hij is ervan overtuigd dat hij meteen voelt of iemand de capaciteiten heeft om een topmodel te worden.

Lieve Gerrits, styliste

Zowel in België als in Nederland heeft Lieve Gerrits naam en faam gemaakt. Als styliste
werkte ze mee aan tal van uiteenlopende producties voor gerenommeerde modetijdschriften. Daarnaast doet Lieve de styling voor videoclips, reclamespots en catalogi. Ze stileert modellen voor heel wat grote bedrijven. Een greep uit haar CV : Lee Cooper, Ford, Kipling, Pantène en Woman's Secret.

Tegen een meisje liegen over haar kansen als model vindt Lieve Gerrits niet nuttig. Ze zegt duidelijk waar het op staat. Een goed topmodel moet volgens haar tegen een stootje kunnen.

Je kunt de jury aan het werk zien vanaf 1 oktober 2007, elke maandag om 21.30 uur. Herhaling op zaterdag om 19.30 uur.

LEES OOK: Gloednieuw op KANAALTWEE: 'Topmodel'

Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Het najaar van 2007

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Sporza logo 2026

Het WK voetbal van deze zomer is er geen zoals alle andere: het wordt groter dan ooit, met meer matchen dan ooit. Maar het toernooi wordt ook omwille van extra-sportieve redenen al druk besproken. Aan de vooravond van het WK voetbal blikken we vooruit op wat dit kampioenschap speciaal maakt: van de verwachtingen rond de Rode Duivels tot de politieke recuperatie van het evenement. Van de favorieten voor de eindzege tot de dure ticketprijzen en de ingewikkelde speelschema's.

'WK 2026: Kick-off', om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 11:00
    Lentebeelden
    12:10
    Dagelijkse kost
  • 09:00
    Lentebeelden
    12:00
    Radio 1: Nieuwe Feiten
  • 11:10
    Toet Toet Cory Carson
    11:19
    Slaapwel
  • 09:45
    Geen uitzending
    11:50
    Familie
  • 10:50
    Rich Kids Go Skint
    11:40
    Project Runway
  • 09:20
    Geen uitzending
    15:05
    The Goldbergs
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:25
    All New Traffic Cops
  • 08:50
    Geen uitzending
    15:50
    Matlock
  • 10:00
    Joe
    15:05
    Geen uitzending
  • 11:00
    Geen uitzending
    13:00
    Huizenjagers
  • 11:00
    The Rookie
    11:55
    FBI: International
  • 11:10
    Geen uitzending
    12:10
    Highway Thru Hell
  • 11:15
    Next Level Chef
    12:10
    Chateau Meiland: En Route
  • 10:50
    Snapped: Killer Couples
    11:35
    World's Most Evil Killers
  • 09:25
    Herhalingslus
    13:00
    Z-Extra
  • 11:15
    De ambachter
    12:30
    Brasserie 55
  • 10:45
    Becoming Meewis
    11:25
    Sarah's Sweet Table
  • 11:10
    Death in Paradise
    12:10
    The Good Ship Murder
  • 11:10
    Below Deck Mediterranean
    12:00
    Grey's Anatomy
  • 11:15
    NOS Journaal
    13:25
    Kook mee met MAX
  • 10:45
    Noord-Zuid-Oost-West
    11:20
    Goed Verhaal
  • 11:10
    Tip de Muis
    11:20
    Woezel en Pip