Weense Wals in 'Sterren op de Dansvloer'

woensdag 14 mei 2008

Vorige week kwam er voor Dominique Monami een einde aan 'Sterren op de Dansvloer'. Het aantal deelnemers is nu gehalveerd waardoor de spanning stijgt. Op de kleinste fout kunnen de overblijvende dansparen afgerekend worden door de jury. Vrijdag strijden weer twee koppels om een plaats in de volgende ronde tijdens de dance off.

De v

ijf overgebleven deelnemers kennen nu het klappen van de zweep. Ze weten wat er van hen verwacht wordt en wat hun zwakke punten zijn. Nu er nog maar vijf duo's overblijven wordt het er ook niet gemakkelijker op.

Deze week dansten de BV's weer een eigen dans en een groepsdans. Die groepsdans was dit keer de Weense Wals. Voor de eigen dans brachten ze een latin of ballroom dans. Zo danste Bjorn de Wilde de quickstep, Elke Vanelderen de paso doble, Martine Jonckheere de chachacha, Antony Arandia de Engelse wals en Tiany Kiriloff tot slot de American Smooth.

Antony Arandia kon weer op veel punten rekenen van de jury. Hoewel ze enkele kleine minpuntjes aanhaalden, belandde hij bovenaan het scorebord. Samen met Martine Jonckheere en Bjorn de Wilde stond hij nog nooit in de dance off.

Ondertussen weten we wel dat de kijkers nog alles kunnen veranderen en voor veel verrassingen kunnen zorgen. Niemand is zeker van een plaats in de volgende ronde tot vrijdag de uitslag bekend gemaakt wordt. De twee koppels die het minst aantal stemmen kregen van de kijkers moeten plaats nemen in de dansarena voor de dance off. De jury zal dan beslissen wie van hen de wedstrijd moet verlaten.
Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Sterren op de Dansvloer 3 (2008)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Zonen van Van As' (foto: VTM - © DPG Media 2020)

Frakke en zijn ploeg moeten met zwaar materiaal door een maïsveld om een beek te saneren, tot onvrede van de eigenaar. Intussen moet het aquarium van Eddy uit het hoofdkantoor. Bambi en Belinda nemen die taak op zich, maar dat blijkt lastiger dan gedacht.

'De zonen van Van As', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 16:55
    Witse
    17:45
    Kijk uit
  • 17:10
    Jamie Cooks the Mediterranean
    18:00
    Record On
  • 17:25
    GameKeepers
    17:50
    De week van Karrewiet
  • 16:20
    I Can See Your Voice
    18:15
    SOS Piet XL
  • 17:10
    Foute Vrienden Australië
    17:40
    Te Land Ter Zee En In De Lucht
  • 16:45
    9-1-1
    18:40
    Addams Family Values
  • 16:50
    All New Traffic Cops
    22:30
    The Naked Gun
  • 17:20
    S.W.A.T.
    00:25
    Suits
  • 17:00
    Lili en Marleen
    17:45
    Ramona
  • 17:30
    Huizenjagers
    20:25
    Blind Gekocht NL
  • 16:45
    NCIS
    23:00
    Criminal Minds
  • 17:30
    Two and a Half Men
    20:25
    The Revenant
  • 17:15
    Chateau Meiland: En Route
    20:35
    The Real Housewives of Amsterdam
  • 17:00
    World's Most Evil Killers
  • 17:09
    Z-Weekoverzicht
    17:43
    Trends Talk
  • 17:26
    Het appartement
    18:00
    Classics 55
  • 17:25
    Het Weekmenu
    18:10
    Loïc zot van koken weekmenu
  • 17:15
    Whitstable Pearl
    18:10
    McDonald and Dodds
  • 17:10
    Below Deck Mediterranean
    18:05
    White Collar
  • 17:10
    Andere Tijden Sport
    17:57
    Socutera
  • 17:35
    De Verandering
    17:55
    EO Metterdaad
  • 17:30
    Klaas kan alles
    17:50
    WHO'S NXT