TV-Visie - VT4 test digitext

VT4 test digitext

VT4 test digitext

Video's

VT4 en Woestijnvis zoeken kandidaten voor 'De Slimste Mens ter Wereld' (oproep met Philippe Geubels en Erik Van Looy)
bekijk deze video
Castingtape 'Oh Oh Cherso' (editie Vlaanderen!)
bekijk deze video
Glenn Claes met Sound Of Silence (Simon & Garfunkel)
bekijk deze video

VT4 test digitext

dinsdag 21 november 2006

VT4 Digitale Telenet-kijkers hebben sinds kort een nieuwigheidje op hun televisiescherm: VT4 Digitext. De commerciële zender voert immers al een tijdje tests met interactieve digitale teletekst uit op het Telenet-platform.

Digitext is de opvolger van het intussen al goed ingeburgerde teletekst dat zowat alle analoge televisiezenders tegenwoordig hebben. Digitext heeft heel wat voordelen tegenover het oude systeem. Zo oogt het al veel mooier, aangezien nu ook kwaliteitsfoto's en zelfs filmpjes geïntegreerd kunnen worden. Bovendien laat Digitext toe om tegelijk de gewone programma's te blijven volgen terwijl je teletekst raadpleegt. Ook deelnemen aan spelletjes of wedstrijden behoort tot de mogelijkheden.

De huidige Digitext-module die op VT4 loopt, is slechts een testversie en werd nog niet officieel aangekondigd. De kijker kan via VT4 Digitext onder andere informatie over de programma's terugvinden.

In het Verenigd Konijkrijk is Digitext al een tijdje goed geïntegreerd. De meeste zenders hebben een eigen Digitext-module en schoven hun analoge teletekstversie al opzij. Vooral de module van BBC (BBC Interactieve) is erg populair.

Bron: eigen berichtgeving

Iedere ochtend een actueel nieuwsoverzicht in je mailbox? Schrijf je dan nu in voor 'TV-Visie extra' via dit invulformulier en dagelijks bij zonsopgang zitten wij in je mailbox. Een aanrader!

Heb jij onze nieuwste toepassingen al ontdekt? Zin in een screensaver of de handige TV-Visie Toolbar? Of wil je weten hoe je naar TV-Visie WAPt? Bekijk dan deze pagina !








Loading
Digitale televisie in Vlaanderen

Dossier: Digitale televisie in Vlaanderen

2005 was het jaar van de start van digitale televisie in Vlaanderen. Telenet en Belgacom bestormen de markt in de hoop zoveel mogelijk abonnees te veroveren.



  • Telenet schrapt BBC, ZDF, France 2 en RAI uit analoog aanbod
  • Nu ook op computer tv kijken met 'TV Overal' van Belgacom TV
  • Prime Sport heet vanaf nu Sporting Telenet
  • Belgacom TV telt meer dan miljoen klanten
  • Telenet lanceert Yelo : tv kijken op iPad, iPhone en computer
  • Mobistar lanceert nieuwe tv-beleving
  • Belgacom biedt nu ook tv-ervaring op gsm en computer
  • Belgacom geeft digitale tv en entertainment menselijke toets
  • Mobistar gaat digitale televisie aanbieden
  • TV Vlaanderen voegt vtm HD aan aanbod toe


  • 'studioTVL' stelt finalistes Miss Limburg 2013 officieel voor
  • Radio Veronica stuurt luisteraars naar EK Voetbal
  • Peter bezoekt Nederlandse Hollywoodvrouw in 'Van der Vorst Ziet Sterren'
  • Hormonen vieren hoogtij in 'De Zonen van Van As' (preview!)
  • Finale Copa del Rey op Sporting Telenet
  • MTV kondigt de eerste namen aan van MTV World Stage
  • België-Montenegro vrijdag live op Sporza
  • Kijkcijfers: woensdag 23 mei 2012
  • 'EenVandaag' over de teneur van de verkiezingscampagnes
  • BravaNL breidt uit bij UPC