TV-Visie - Sandrine laatste halve finaliste 'Eurosong 08'

Sandrine laatste halve finaliste 'Eurosong 08'

Sandrine laatste halve finaliste 'Eurosong 08'

Video's

VT4 en Woestijnvis zoeken kandidaten voor 'De Slimste Mens ter Wereld' (oproep met Philippe Geubels en Erik Van Looy)
bekijk deze video
Castingtape 'Oh Oh Cherso' (editie Vlaanderen!)
bekijk deze video
Glenn Claes met Sound Of Silence (Simon & Garfunkel)
bekijk deze video

Sandrine laatste halve finaliste 'Eurosong 08'

zondag 17 februari 2008

Sandrine 'Eurosong 2008' (foto: VRT) Zondagavond namen de laatste vijf deelnemers plaats op het podium. Zij sloten de voorrondes van 'Eurosong 08' af. Het was een spannende aflevering. Niet alleen de laatste twee halve finalisten werden bekend gemaakt maar de jury deelde ook de wildcards uit. De laatste twee halve finalisten uit deze ronde waren Sandrine en Paranoiacs
Sandrine, Paranoiacs, Elisa, A Butterfly Mind en Francesco Palmeri gaven het beste van zichzelf. Ze zongen alle vijf een verschillend muziekgenre, het ene al wat beter als het andere. Bekende namen waren er ook in deze ronde. De meesten kennen ongetwijfeld Sandrine nog, ofwel van haar hit 'Goosebump' en/of van haar deelname aan 'Idool'. A Butterfly Mind mag dan misschien niemand bekend in de oren klinken, de Cappaert sisters zal bij sommigen nog wel een belletje doen rinkelen. Inderdaad, de twee zusjes probeerden het na 'X-Factor' nog eens op het podium van 'Eurosong 08'.

De jury bleef opvallend mild voor de kandidaten. De favorieten van de jury waren uiteenlopend. We hoorden Paranoiacs en Sandrine als topfavorieten. Alles hing af van de kijkers. Terwijl de kijkers aan het stemmen waren trok de jury zich terug om te beslissen wie die felbegeerde wildcards kreeg.

Francesco Palmeri werd als eerste afgeroepen en dat is in dit programma nooit een goed teken. Francesco maakte noch kans op een plaats in de halve finale, noch op een wildcard. Paranoiacs eindigde tweede, Sandrine als eerste. Zij zijn dus rechtstreeks geplaatst voor de halve finale van volgende week.

Alle deelnemers die de voorbije weken als derde of vierde strandden, maakten nog een kans op die wildcard van de jury. De jury besloot uiteindelijk om Tabitha en A Butterfly Mind een wildcard te geven.

Dit is een overzicht van de halve finalisten:

Katy Satyn
Brahim
Ishtar
Tanja Dexters
Nelson
Geena Lisa
Sandrine
Paranoiacs
Tabitha (wildcard)
A Butterfly Mind (wildcard)






Loading
'Eurosong 2008' (Eén)

Dossier: Eurosong 2008

In het voorjaar van 2008 gingen we weer samen met Eén op zoek naar onze vertegenwoordiger voor het Eurovisiesongfestival. Vreemde eend in de bijt Ishtar werd de grote winnaar.



  • Samenvatting Tour of Ireland bij EXQI Sport
  • Poetin bevestigt: 'Het wordt Moskou'
  • Songfestivalwinnaar Dima Bilan in Oostende (foto's)
  • Kranten hard voor VRT: 'Eurosong werkt niet!'
  • Teleurstelling compleet: Ishtar eindigt net niet laatste!
  • Rusland wint 53ste Eurovisiesongfestival
  • Ishtar: 'We kunnen ons niets verwijten'
  • Twijfels rond nieuwe editie 'Eurosong' in 2010?
  • Ishtar NIET naar finale 'Eurovisiesongfestival!
  • Eurovisiesongfestival Belgrado: D-day voor Ishtar


  • 'EenVandaag' over de teneur van de verkiezingscampagnes
  • BravaNL breidt uit bij UPC
  • Luistercijfers: Radio 2, Q-music en JOE fm stijgen
  • Astrid Bryan sluit succesvol tweede seizoen in stijl af
  • 'Schepper & Co in het Land' over tienerouders zonder opleiding
  • Stad Genk heeft 125.000 veil voor tweede reeks 'Danni Lowinski'
  • Sundance Channel brengt special over filmfestival Cannes 2012
  • Joop Van den Ende en Mart Smeets te gast in 'De Wereld Draait Door'
  • Heel wat nieuws onder de zon in nieuw seizoen '1000 Zonnen'
  • Laatste 'Danni Lowinski' donderdag op vtm (preview!)