Rob I doet het alleen met vrouwen

zondag 23 april 2006

'Robland' was deze week aan de derde aflevering toe. Vorige week werd een oproep gedaan aan de kijkers om zich als Robiaan in te schrijven op de website. De kijkcijfers vielen dan wel tegen, maar de inschrijvingen overtroffen alle verwachtingen. Al meer dan 75 000 mensen registreerden zich om Robiaan te worden. Voorlopig zijn de meesten Robianen in Gingelom gevestigd. U weet wel, het dorp dat Rob oorspronkelijk wilde innemen maar wat uiteindelijk niet lukte.

R


ob I heeft al gezorgd voor zijn eigen postzegels, vlag, identiteitskaarten en postkaarten. Wat er nog ontbreekt, is een grondwet. Niemand heeft nog een excuus om de grondwet niet vanbuiten te leren want deze eerste grondwet is een rijm. Gemakkelijk te onthouden dus.  

Het parlement van Rob is ondertussen ook al samengesteld. Onder meer Dina Tersago, Elodie Ouedraogo en enkele vriendinnen uit zijn vroegere woonplaats Tervuren zijn ministers van dienst. De ministers moesten beslissen welke wetten in de grondwet zouden komen, maar erg creatief waren ze nog niet. Om inspiratie op te doen ging Rob I zelf een kijkje nemen in de originele grondwet, die dateert van 7 februari 1831. Alvast een regel mocht niet ontbreken en dat is dat wapendracht niet toegestaan is onder de Robianen.  

Er komt stilaan meer schot in de zaak. Wie benieuwd is hoe het verder afloopt moet volgende week zondag om 20u45 naar VTM kijken voor het vervolg van 'Robland'.  

Iedere ochtend een actueel nieuwsoverzicht in je mailbox? Schrijf je dan nu in voor 'TV-Visie extra' via dit invulformulier en dagelijks bij zonsopgang zitten wij in je mailbox. Een aanrader!

Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Robland

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Lili en Marleen' (VTM)

Terwijl moeder Lisa herstelt van een maagzweer, proberen Jef en Ida vergeefs sfeer te brengen in het café. De klanten blijven weg uit 'De Lichttoren' en Rik stelt voor te verkopen. Dan duikt onverwacht Kostas Papadopoulos op.

'Lili en Marleen', om 20.00 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 12:30
    Blokken
    13:00
    VRT NWS journaal 13u
  • 12:00
    Radio 1: Nieuwe Feiten
    13:00
    Lentebeelden
  • 12:55
    Mega Mindy
    13:20
    Geitenmeid
  • 12:20
    Sara
    13:00
    VTM Nieuws
  • 12:00
    World Cup of Darts 2026
    17:05
    Border Security: Australia's Front Line
  • 09:20
    Geen uitzending
    15:00
    The Goldbergs
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:40
    All New Traffic Cops
  • 08:55
    Geen uitzending
    15:45
    Matlock
  • 10:00
    Joe
    15:10
    Geen uitzending
  • 12:55
    Komen Eten
    13:40
    Stukken van mensen
  • 12:55
    NCIS
    13:45
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 12:15
    Highway Thru Hell
    13:05
    Blue Bloods
  • 12:55
    Botched
    13:45
    It's Aperotime Somewhere in the World
  • 12:15
    A Murderer Upstairs
    13:50
    Killer at the Crime Scene
  • 09:25
    Herhalingslus
    13:00
    Z-Extra
  • 12:52
    De Branche-Expert
    13:00
    Geen Nieuws - Goed Nieuws
  • 12:25
    Over (h)eerlijke groenten
    13:10
    Lekker Messy - Weekmenu
  • 12:05
    Miss Scarlet
    13:00
    Hudson & Rex
  • 12:50
    Grey's Anatomy
  • 12:40
    NOS Journaal
    13:20
    Bak mee met MAX
  • 12:30
    Andere Tijden Kort
    13:00
    NOS Journaal
  • 12:50
    Maya de Bij
    13:00
    Vegesauriërs