
18:15 De Elfenheuvel.
18:30 De Zoo-reporters
18:40 W817.
18:55 Karrewiet
19:05 Kratts in het Wild
19:30 Raymond







































| maandag 9 januari 2012 |
|
Achter de schermen is de voorbije maanden hard gewerkt aan de nieuwe huisstijl van de twee West-Vlaamse regionale tv-zenders Focus en WTV. Samen met het nieuwe decor, de nieuwe generieken en het nieuwe logo lanceren Focus & WTV ook een nieuwe baseline: Focus & WTV, tussen West-Vlamingen.
Met deze slogan willen Focus & WTV hun betrokkenheid met alle West-Vlamingen benadrukken. Ze begeven zich dagdagelijks tussen de West-Vlamingen en worden één van hen en één met hen. Pas zo weten de zenders wat er leeft in onze provincie en kunnen de reporters er snel en accuraat verslag van uitbrengen.
De nieuwe baseline, tussen West-Vlamingen, wijst ook op de ambitie van Focus & WTV om de provinciale trots te stimuleren. West-Vlamingen worden in de rest van het land vaak als buitenbeentjes gezien, door het aparte dialect maar ook door de werklust. West-Vlamingen hoeven zich geen underdogs te voelen maar mogen best trots zijn op hun provincie en verwezenlijkingen. En daar staan de zenders Focus & WTV graag tussen.
Met de restyling van de zenders, willen Focus & WTV een belangrijke boodschap brengen aan onze kijker. Voor hen blijven ze hét medium voor regionaal nieuws en informatie uit West-Vlaanderen.
Focus & WTV beperken zich overigens niet tot televisie alleen. Ze bieden immers ook een volledig regionaal nieuwsaanbod aan op de websites http://www.focus-wtv.be en http://www.focus-wtv.tv. Daar bovenop worden de West-Vlamingen en al wie geïnteresseerd is in West-Vlaams nieuws tweemaal per dag op de hoogte gebracht van het meest recente nieuws uit de provincie via de e-nieuwsbrief ‘Nieuws uit West-Vlaanderen’ (i.s.m. KW).
En ook op het vlak van de 'nieuwe media' (Facebook, Twitter) zijn de zenders mee met hun tijd. In de nabije toekomst volgt ook een eigen iPhone app.
Ondanks de besparingen en de moeilijkere financiële tijden willen Focus & WTV blijven vernieuwen om de kijker nog beter te kunnen informeren. Voor deze restyling konden ze rekenen op de steun van heel wat partners. De nieuwe look & feel werd ook volledig intern ontwikkeld.
|
Follow @TVVisie |
|