Nu ook op computer tv kijken met 'TV Overal' van Belgacom TV

Het Belgacom TV-aanbod voor thuis is gekend: tot 180 zenders, gratis Belgisch voetbal, tv-gids, opnamefunctie (PVR), een catalogus op aanvraag (1300 films). Daar komt nu een nieuwe dimensie bij met het aanbod 'TV Overal': waar ook een Belgacom TV-klant zich bevindt, tv kijken kan voortaan op een tv, een tablet of een smartphone (via Wifi thuis of onderweg via Wifi en bovendien ook via 3G op het Belgisch grondgebied). Over enkele weken kan men ook tv kijken op een vaste of draagbare pc.
Voortaan kan men dus overal tv kijken: in de tram, in het park, op café,... De Android-applicatie ‘TV Overal’ is nu al beschikbaar, Apple-gebruikers moeten nog even wachten op de validering door Apple.
TV Overal omvat de volgende diensten:
- Tot 14 tv-zenders in een eerste fase, het aanbod zal groeien. (één, Canvas/Ketnet, Acht, Nick Jr, Belgacom Zoom, RTL TVI, Club RTL, Plug, Trace, Canal J, MCM, Tiji, AB3, AB4)
- Voor het seizoen 2011-2012 de Multilive uit de Jupiler League, elke week twee wedstrijden uit de Portugese Liga en andere Europese topwedstrijden (Valencia- AS Roma op 12 augustus, Real Madrid - Galatasaray op 24 augustus)
- Exclusieve content zoals nu zaterdag de uitzending op Belgacom TV (kanaal 11 of 78) van de concerten van Ozark Henry (19.45u), Arsenal (20.45 u) en Selah Sue (22.15 u) en de rechtstreekse uitzending van het concert van Coldplay (23.15 u) in Werchter.
- Op aanvraag: 34 films (13 NL en 21 FR) om te beginnen, de catalogus zal groeien
- Toegang tot de Belgacom TV-gids (+ mogelijkheid om de tv-gids te personaliseren)
- Exclusief voor Belgacom TV-klanten: opnames op Belgacom TV programmeren van op afstand
De hele zomer lang kunnen alle Belgacom TV-klanten TV Overal gratis testen, in afwachting van de commerciële start in oktober. Zelfs de films op aanvraag die in het aanbod zijn begrepen, zijn tijdens de testfase gratis te bekijken. Proximusklanten met een Internet On GSM of Mobile Internetoptie kunnen ook één uur per maand gratis tv kijken op het 3 G-netwerk. Voor de andere klanten hangt dit af van het bij hun abonnement inbegrepen volume.
Tijdens de testperiode kunnen de klanten hun opmerkingen en voorstellen achterlaten op een speciaal forum van de Belgacom Community (http://community.belgacom.be). Rekening houdend met hun reacties kan Belgacom haar TV Overal –aanbod nog verder verbeteren.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
DOSSIER: Digitale televisie in Vlaanderen
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- VTM zoekt kandidaten voor nieuw seizoen van ‘Huis Gemaakt’
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Vlaanderen
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Wallonië
- NPO en Disney+ kondigen eerste samenwerking aan voor Nederlandse versie van 'Wolven: het spel van list en bedrog'
- Kijkcijfers: donderdag 11 juni 2026
- Liefhebbers van 'South Park' opgelet: seizoen 29 vanaf september op Comedy Central
- 'Vroege Vogels' is zondag op de Oostvaardersdijk in Flevoland
- Dit zie je zondag in 'Mocros'
- Dit zie je deze week in 'Florentina' - PREVIEW
- Dit zie je deze week in 'Thuis' - PREVIEW
- 'Dijkstra & Evenblij ter Plekke' vanuit Weesp
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- 'FM op 5' opent zaterdag De Week van de Jaren 70
- Radio feestweek van het jaar van start op Qmusic: 'De Foute 1500'
- '3FM Serious Request' komt in actie voor de Nederlandse Brandwonden Stichting
Multimedia SPOTLIGHT
-
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen' -
'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was -
'Heel Mijn Hart' toont een emotionele onthulling -
'Spider-Noir' nieuw te zien op Prime Video -
'RAUW': een openhartig portret van sterrenchef Nick Bril
Kijktip van de dag

Frakke en zijn ploeg moeten met zwaar materiaal door een maïsveld om een beek te saneren, tot onvrede van de eigenaar. Intussen moet het aquarium van Eddy uit het hoofdkantoor. Bambi en Belinda nemen die taak op zich, maar dat blijkt lastiger dan gedacht.
'De zonen van Van As', om 19.55 uur op VTM.




































