Mobistar lanceert nieuwe tv-beleving

Mobistar lanceert vandaag een nieuwe manier van tv kijken. Met Mobistar TV kiezen klanten zelf waar, wanneer en wat ze willen bekijken. Mobistar TV wordt, samen met mobiele en vaste telefonie, mobiel internet en ongelimiteerd vast internet, vanaf 8 oktober 2010 in alle Mobistar centers aangeboden in het 'Starpack' aan 55 euro per maand, installatie, huur van de livebox en decoder inbegrepen.
Mobistar ontwikkelde een complete tv-oplossing die verschillende beschikbare technologieën combineert. De innoverende tv-decoder is zeer flexibel gezien zowel satelliet~ (via DVB-S), digitale ether~ (DVB-T) als IPTV- televisiesignalen kunnen worden ontvangen. De satelliet staat vandaag garant voor de beste HD kwaliteit (Full HD 1080) en de beste 3D televisie-ervaring en biedt meer dan 500 tv- en radiokanalen. Via het internet heeft de klant toegang tot interactieve diensten (EPG) en inhoud op aanvraag (VOD). Dankzij het intelligente platform van Mobistar TV kunnen klanten hun favoriete programma’s bekijken, opnemen en beheren zowel op de tv als op ‘mobile devices’.
De klant kiest vanaf nu wat, waar en wanneer hij kijkt!
De klantvriendelijke interface van Mobistar TV biedt een unieke ervaring. Met de afstandsbediening of de smartphone (bvb. iPhone) kunnen klanten programma’s zoeken, opnemen, programmeren, bekijken of herbekijken, op het scherm van hun keuze wanneer ze dat wensen. De innovatieve tv-decoder/recorder beschikt over een uitneembare en verwisselbare harde schijf van 320 GB (200 uur) om programma’s op te nemen. Ideaal om een eigen bibliotheek aan te leggen.
De innovatieve tv-decoder laat Mobistar toe om van op afstand automatische software upgrades door te voeren. Op regelmatige tijdstippen zullen er nieuwe tv-functionaliteiten op het innoverende tv-platform toegevoegd worden.
Vanaf 8 oktober 2010 is Mobistar TV te verkrijgen in alle Mobistar centers en in de online shop. Mobistar TV wordt gebundeld met mobiele en vaste telefonie, mobiel internet en onbeperkt vast internet in het ‘Starpack’. Mobistar-klanten die kiezen voor dit pack betalen slechts 55 euro/maand en genieten van:
1.Een unieke SD/HD/3D tv-ervaring met meer dan 500 radio en tv-kanalen, satelliet, huur tv-decoder en installatie (waarde 120 euro) inbegrepen
2.Onbeperkt vast internet, huur livebox 2.0 inbegrepen (wifi en dlna compatibel)
3.Een mobiel internetabonnement voor 12 maanden, Internet Everywhere daily (abonnement van 5 euro/maand),(waarde 60 euro)
4. 40 uur bellen van vast naar vast anytime via VoIP
5. Gratis mobiel bellen met de optie ‘Mobistar-circles’, een besparing tot 30 % binnen het gezin.(waarde 72 euro)
Voor de activering van de televisiediensten wordt een eenmalige activeringskost van 50 euro aangerekend.
Met de lancering van Mobistar TV is Mobistar een volwaardige ‘quintuple play’-aanbieder op de Belgische residentiële markt.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
DOSSIER: Digitale televisie in Vlaanderen
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- VTM zoekt kandidaten voor nieuw seizoen van ‘Huis Gemaakt’
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Vlaanderen
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Wallonië
- NPO en Disney+ kondigen eerste samenwerking aan voor Nederlandse versie van 'Wolven: het spel van list en bedrog'
- Kijkcijfers: donderdag 11 juni 2026
- Liefhebbers van 'South Park' opgelet: seizoen 29 vanaf september op Comedy Central
- 'Vroege Vogels' is zondag op de Oostvaardersdijk in Flevoland
- Dit zie je zondag in 'Mocros'
- Dit zie je deze week in 'Florentina' - PREVIEW
- Dit zie je deze week in 'Thuis' - PREVIEW
- 'Dijkstra & Evenblij ter Plekke' vanuit Weesp
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- 'FM op 5' opent zaterdag De Week van de Jaren 70
- Radio feestweek van het jaar van start op Qmusic: 'De Foute 1500'
- '3FM Serious Request' komt in actie voor de Nederlandse Brandwonden Stichting
Multimedia SPOTLIGHT
-
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen' -
'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was -
'Heel Mijn Hart' toont een emotionele onthulling -
'Spider-Noir' nieuw te zien op Prime Video -
'RAUW': een openhartig portret van sterrenchef Nick Bril
Kijktip van de dag

Frakke en zijn ploeg moeten met zwaar materiaal door een maïsveld om een beek te saneren, tot onvrede van de eigenaar. Intussen moet het aquarium van Eddy uit het hoofdkantoor. Bambi en Belinda nemen die taak op zich, maar dat blijkt lastiger dan gedacht.
'De zonen van Van As', om 19.55 uur op VTM.




































