TV-Visie - Mobistar lanceert nieuwe tv-beleving

Mobistar lanceert nieuwe tv-beleving

Mobistar lanceert nieuwe tv-beleving


Video's

VT4 en Woestijnvis zoeken kandidaten voor 'De Slimste Mens ter Wereld' (oproep met Philippe Geubels en Erik Van Looy)
bekijk deze video
Castingtape 'Oh Oh Cherso' (editie Vlaanderen!)
bekijk deze video
Glenn Claes met Sound Of Silence (Simon & Garfunkel)
bekijk deze video

Mobistar lanceert nieuwe tv-beleving

dinsdag 21 september 2010

Mobistar Mobistar lanceert vandaag een nieuwe manier van tv kijken. Met Mobistar TV kiezen klanten zelf waar, wanneer en wat ze willen bekijken. Mobistar TV wordt, samen met mobiele en vaste telefonie, mobiel internet en ongelimiteerd vast internet, vanaf 8 oktober 2010 in alle Mobistar centers aangeboden in het 'Starpack' aan 55 euro per maand, installatie, huur van de livebox en decoder inbegrepen.

Mobistar ontwikkelde een complete tv-oplossing die verschillende beschikbare technologieën combineert. De innoverende tv-decoder is zeer flexibel gezien zowel satelliet~ (via DVB-S), digitale ether~ (DVB-T) als IPTV- televisiesignalen kunnen worden ontvangen. De satelliet staat vandaag garant voor de beste HD kwaliteit (Full HD 1080) en de beste 3D televisie-ervaring en biedt meer dan 500 tv- en radiokanalen. Via het internet heeft de klant toegang tot interactieve diensten (EPG) en inhoud op aanvraag (VOD). Dankzij het intelligente platform van Mobistar TV kunnen klanten hun favoriete programma’s bekijken, opnemen en beheren zowel op de tv als op ‘mobile devices’.

De klant kiest vanaf nu wat, waar en wanneer hij kijkt!

De klantvriendelijke interface van Mobistar TV biedt een unieke ervaring. Met de afstandsbediening of de smartphone (bvb. iPhone) kunnen klanten programma’s zoeken, opnemen, programmeren, bekijken of herbekijken, op het scherm van hun keuze wanneer ze dat wensen. De innovatieve tv-decoder/recorder beschikt over een uitneembare en verwisselbare harde schijf van 320 GB (200 uur) om programma’s op te nemen. Ideaal om een eigen bibliotheek aan te leggen.

De innovatieve tv-decoder laat Mobistar toe om van op afstand automatische software upgrades door te voeren. Op regelmatige tijdstippen zullen er nieuwe tv-functionaliteiten op het innoverende tv-platform toegevoegd worden.

Vanaf 8 oktober 2010 is Mobistar TV te verkrijgen in alle Mobistar centers en in de online shop. Mobistar TV wordt gebundeld met mobiele en vaste telefonie, mobiel internet en onbeperkt vast internet in het ‘Starpack’. Mobistar-klanten die kiezen voor dit pack betalen slechts 55 euro/maand en genieten van:

1.Een unieke SD/HD/3D tv-ervaring met meer dan 500 radio en tv-kanalen, satelliet, huur tv-decoder en installatie (waarde 120 euro) inbegrepen

2.Onbeperkt vast internet, huur livebox 2.0 inbegrepen (wifi en dlna compatibel)

3.Een mobiel internetabonnement voor 12 maanden, Internet Everywhere daily (abonnement van 5 euro/maand),(waarde 60 euro)

4. 40 uur bellen van vast naar vast anytime via VoIP

5. Gratis mobiel bellen met de optie ‘Mobistar-circles’, een besparing tot 30 % binnen het gezin.(waarde 72 euro)

Voor de activering van de televisiediensten wordt een eenmalige activeringskost van 50 euro aangerekend.

Met de lancering van Mobistar TV is Mobistar een volwaardige ‘quintuple play’-aanbieder op de Belgische residentiële markt.








Loading
Digitale televisie in Vlaanderen

Dossier: Digitale televisie in Vlaanderen

2005 was het jaar van de start van digitale televisie in Vlaanderen. Telenet en Belgacom bestormen de markt in de hoop zoveel mogelijk abonnees te veroveren.



  • Telenet schrapt BBC, ZDF, France 2 en RAI uit analoog aanbod
  • Nu ook op computer tv kijken met 'TV Overal' van Belgacom TV
  • Prime Sport heet vanaf nu Sporting Telenet
  • Belgacom TV telt meer dan miljoen klanten
  • Telenet lanceert Yelo : tv kijken op iPad, iPhone en computer
  • Mobistar lanceert nieuwe tv-beleving
  • Belgacom biedt nu ook tv-ervaring op gsm en computer
  • Belgacom geeft digitale tv en entertainment menselijke toets
  • Mobistar gaat digitale televisie aanbieden
  • TV Vlaanderen voegt vtm HD aan aanbod toe


  • BravaNL breidt uit bij UPC
  • Luistercijfers: Radio 2, Q-music en JOE fm stijgen
  • Astrid Bryan sluit succesvol tweede seizoen in stijl af
  • 'Schepper & Co in het Land' over tienerouders zonder opleiding
  • Stad Genk heeft 125.000 veil voor tweede reeks 'Danni Lowinski'
  • Sundance Channel brengt special over filmfestival Cannes 2012
  • Joop Van den Ende en Mart Smeets te gast in 'De Wereld Draait Door'
  • Heel wat nieuws onder de zon in nieuw seizoen '1000 Zonnen'
  • Laatste 'Danni Lowinski' donderdag op vtm (preview!)
  • 'EenVandaag' over Grieken in Nederland