Michel Tubbax Algemeen Directeur Roularta Media

Michel Tubbax, Managing Director van het mediabureau Vizeum, onderdeel van Aegis Media, verlaat deze groep en wordt uiterlijk half februari 2009 Algemeen Directeur van Roularta Media, de nationale reclameregie (BtoC) van Roularta Media Group.
R
oularta Media verzorgt de reclameregie van een 30-tal magazines van de groep, de internetsites van de bladengroep en de financieel-economische zender Kanaal Z/Canal Z.
Roularta Media is recent ook versterkt met de Ideeënfabriek/La Fabrique à Idées en is sinds jaar en dag gespecialiseerd in een multimediale aanpak. Dat gebeurt in samenwerking met Roularta Books (maken en uitgeven van boeken), Roularta Publishing (maken van magazines en andere custom media in opdracht), Roularta Seminars, Roularta Research (enquêtes, polls, wedstrijden), Roularta Printing (drukken, afwerken en routeren van magazines en ander drukwerk) en Roularta Marketing en Sponsoring (events, modeshows, promotie-acties).
Roularta Media BtoC werkt vanuit het Roularta Media Centre in Zellik waar ook Roularta Media BtoB, First Media (de nationale reclameregie Gratis Pers van Rossel en Roularta) en RTVM (de nationale reclameregie van de Regionale TV zenders) gevestigd zijn.
Michel Tubbax is licentiaat Handels- en Financiële Wetenschappen, en vulde dit aan met een Licentie Marketing- en Distributie aan het Vlerick instituut. Hij startte zijn carrière in de reclamewereld (Koncept), werkte 13 jaar bij VVL/BBDO, waar hij partner werd, was 6 jaar actief als zelfstandig ondernemer bij McDonald's (als operator/owner van 3 restaurants). Daarna kwam hij terug naar de mediabranche als Algemeen Directeur van Magnet, de tijdschriftenregie van de Persgroep, om daarna terug 8 jaar aan de kant van de adviesbureaus te werken.
Michel Tubbax : 'Ik heb in 2003 aan de wieg gestaan van het mediabureau Vizeum, we hebben dit opgestart 'from scratch'. Na 5 jaar staat dit bureau stevig op de rails, met een mooi klantenbestand, en een degelijke uitbouw op vlak van het team. Deze overstap komt op het goede moment, ik heb er enorm zin in. Ik hou eraan om de collega's van Aegis Media en meerbepaald Vizeum te danken voor de professionele en aangename samenwerking.'
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Dit zijn de winnaars van 'Huis Gemaakt 2026'
- Sporza klaar voor WK voetbal 2026: dit mag je verwachten op tv, radio, online en VRT MAX
- 'We zijn er Bijna!' reist door het land van de goden
- Kijkcijfers: dinsdag 9 juni 2026
- Margriet Hermans binnenkort te zien in nieuw seizoen van ‘De Verraders’
- VRT 1 trapt WK 2026 af met vooruitblik en bijzondere terugblik naar Mexico 1986
- Wat gebeurt er achter de schermen bij Forum voor Democratie?
- EO-documentaire 'Generatie Gebed – Wat bezielt Gen Z?' onderzoekt waarom steeds meer jongeren kiezen voor geloof
- 'Curaçao en het wonder van het WK': wat betekent het WK voor Curaçao?
- Vanavond in 'Opsporing Verzocht'
- JOE slingert positiviteit de ether in met 'JOE Oranjedag' voor een winnend Oranje
- TOPradio deelt elke dag 1.000 euro tankbudget uit
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanuit de Kunstkerk in Dordrecht
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen' -
'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was -
'Heel Mijn Hart' toont een emotionele onthulling -
'Spider-Noir' nieuw te zien op Prime Video -
'RAUW': een openhartig portret van sterrenchef Nick Bril -
Stan Van Samang brengt 'een ster' naar 'Florentina'
Kijktip van de dag

Liveverslag van Mexico - Zuid-Afrika, wedstrijd op speeldag één in groep A van het WK voetbal 2026 in de VS, Mexico en Canada, vanuit het Mexico City Stadium in Mexico-Stad, Mexico. Presentatie: Karl Vannieuwkerke. Commentaar: Peter Vandenbempt.
'Sporza: FIFA WK voetbal 2026', om 20.20 uur op VRT 1.


































