Liveshow 'So You Think You Can Dance': Remy vervangt Lorenzo

Zondag was er weer een nieuwe liveshow van het vtm-dansprogramma 'So You Think You Can Dance'. Vorige keer zag je hoe danser Lorenzo door zijn knie zakte. In het ziekenhuis kreeg hij te horen dat de binnenband van zijn knie was gescheurd. Daardoor moest hij verder verstek laten gaan voor 'So You Think You Can Dance' opbergen. 'Maar volgend seizoen sta ik hier zéker weer', aldus Lorenzo. De jury had zelfs nog een mooie cadeau voor de onfortuinlijke kandidaat: een ticket voor volgend jaar!
Maar wie werd dan wel de nieuwe danspartner van Oona? Het was danser Remy die de rol van Lorenzo op zich nam. Maar al snel bleek dat Remy en oona nog aan elkaar zouden moeten wennen.
Het nieuw gevormde koppel mocht de spits afbijten. De stijl die ze deze week onder de knie moesten krijgen was ‘Jazz’. En ondanks hun prille kennismaking brachten ze het er heel goed vanaf.
Daarna kwamen Shiobian en Kris op het toneel. Zij kregen de dansstijl ‘Modern’ voorgeschoteld. Hun performance werd, zoals gewoonlijk, weer een kippenvel moment.
Evelien en Louis waren het derde duo. Zij trokken de stijl ‘Samba’ uit de hoed, een passionele dans die Eveliens’ emoties naar boven moest halen. Ze had haar best gedaan om zich in te leven en dat was duidelijk te zien. Louis was met zijn Kaapverdische roots en gevoel voor ritme natuurlijk fantastisch!
Het vierde koppel was Marleen en Virgil. Virgil was vorige keer een beetje uit zijn leidersrol gevallen. Maar dat kon hij dankzij de ‘Lyrical HipHop’ weer helemaal goedmaken. Voor Marleen ging het iets minder vlot. Maar toch bracht ze het er goed vanaf. Ondanks hun verschillende dansachtergrond bleven ze geweldig leuk om naar te kijken!
Suzanne en Samuel moesten deze week meer explosiviteit brengen. Hun nieuwe ‘Broadway’ stijl kon hen daar heel goed bij helpen. Maar blijkbaar was het toch niet goed genoeg. De jury vond het zelfs saai.
Saartje en Michael trokken ook de ‘Moderne’ stijl. Maar hiphopster Saartje moest nodig haar lenigheid bijschaven. Dat had zijn vruchten afgeworpen. Beiden zetten ze een prachtprestatie neer.
Het voorlaatste optreden werd gebracht door Noi en Bruno. Zij deden ‘HipHop Fast’. Deze keer was het de beurt aan Bruno om zijn kennis met Noi te delen. De jury vond het echter niet strak genoeg.
Els en Angelo gaven tot slot het beste van zichzelf met ‘Ballroom Latin’. En dat lukte wonderwel! Ze brachten een geweldige show. De jury genoot met volle teugen.
De groepschoreografie van vorige week was geen live-act. Dat werd door het ongeval van Lorenzo duidelijk gemaakt. Want hij was namelijk wél op het scherm te zien, terwijl hij op dat moment al op het ziekenbed lag. Deze week werd de groepsperformance wél live gebracht. Van de vrouwelijke dansers moesten Evelien, Suzanne en Saartje een 'Dance For Your Life' brengen. De mannelijke kandidaten waren Louis, Samuel en Michael.
Voor Saartje en Samuel eindigde het 'So You Think You Can Dance'-verhaal. Maar hoe minder deelnemers, hoe moeilijker het wordt om een keuze te maken. Het zijn namelijk allemaal erg sterke kandidaten.
Wie zal zijn of haar droom kunnen waarmaken? Wordt vervolgd...
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Alle samenvattingen van het WK voetbal 2026 in SBS6-programma 'Het Oranje Café'
- Laura & Duncan of Dieter & Romy? Wie wint 'Huis Gemaakt 2026'?
- Deze castleden versterken cast romantisch kostuumdrama 'Grand Hotel aan Zee'
- Gustaph stapt 'Florentina' binnen
- Kijkcijfers: maandag 8 juni 2026
- VRT 1 trapt WK 2026 af met vooruitblik en bijzondere terugblik naar Mexico 1986
- Wat gebeurt er achter de schermen bij Forum voor Democratie?
- EO-documentaire 'Generatie Gebed – Wat bezielt Gen Z?' onderzoekt waarom steeds meer jongeren kiezen voor geloof
- 'Curaçao en het wonder van het WK': wat betekent het WK voor Curaçao?
- Vanavond in 'Opsporing Verzocht'
- JOE slingert positiviteit de ether in met 'JOE Oranjedag' voor een winnend Oranje
- TOPradio deelt elke dag 1.000 euro tankbudget uit
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanuit de Kunstkerk in Dordrecht
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen' -
'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was -
'Heel Mijn Hart' toont een emotionele onthulling -
'Spider-Noir' nieuw te zien op Prime Video -
'RAUW': een openhartig portret van sterrenchef Nick Bril -
Stan Van Samang brengt 'een ster' naar 'Florentina' -
Haar in de boter bij Spor-voorzitters Rik en Sam
Kijktip van de dag

Het WK voetbal van deze zomer is er geen zoals alle andere: het wordt groter dan ooit, met meer matchen dan ooit. Maar het toernooi wordt ook omwille van extra-sportieve redenen al druk besproken. Aan de vooravond van het WK voetbal blikken we vooruit op wat dit kampioenschap speciaal maakt: van de verwachtingen rond de Rode Duivels tot de politieke recuperatie van het evenement. Van de favorieten voor de eindzege tot de dure ticketprijzen en de ingewikkelde speelschema's.
'WK 2026: Kick-off', om 20.45 uur op VRT 1.



































