Kate Ryan VERGEET (??) kniezwengel

donderdag 18 mei 2006

Iedereen heeft erop gewacht. Vlaanderen keek er naar uit. Het kwam niet. Ze deed het niet. Kate Ryan 'vergat' doodgewoon de beruchte kniezwengel. Of precies dat haar de das om deed valt te betwijfelen, maar het avontuur in Athene zit er alleszins op.

K


ate Ryan zal niet winnen in Athene. Ze kon in de halve finale vanavond geen ticket bemachtigen voor finale zaterdag van het Eurovisiesongfestival 2006. Beschamend? Ontgoochelend? Geen idee. Feit is dat moet doordringen dat bij het meest bekeken liedjesfestival ter wereld al jaren niet meer de kwaliteit telt, maar vooral politieke spelletjes de bovenhand halen.

De slogan 'Ons kent ons' maakt al jaren opgang en werd vandaag, wat België betreft, nog eens extra in de verf gezet. Kate Ryan werd door de bookmakers getipt als winnaar. Toch koos het publiek voor andere kandidaten. Toegeven, de meeste Europeanen zijn zogenaamde Oostblokkers (ex-Sovjet inwoners) en zij houden van traditie. Stemmen op elkaar dus maar.

Extra pijnlijk voor België in het hele verhaal is de choreografie van Kate Ryan. Die ging helemaal de mist in. Eerst kwam door een een fout in de eindregie een onbeduidende voet in beeld en bovendien zag de wereld dé kniezwengel niet. Eerst dacht iedereen nog dat het ontbreken ervan gewoon een domme camerafout was, maar groot was de verbazing toen Kate bekende dat ze hem 'gewoon vergeten' was. Dé kniezwengel stierf dus een roemloze dood. Vlaanderen moet dringend nadenken. Bovendien, hoe zit het met die 60.000 euro? Kosten op het sterfhuis? Of krijgen we weer een 'duidelijke' uitleg over het hoe en waarom?

Iedere ochtend een actueel nieuwsoverzicht in je mailbox? Schrijf je dan nu in voor 'TV-Visie extra' via dit invulformulier en dagelijks bij zonsopgang zitten wij in je mailbox. Een aanrader!

Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Eurosong 2006

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Zonen van Van As' (foto: VTM - © DPG Media 2020)

Frakke en zijn ploeg moeten met zwaar materiaal door een maïsveld om een beek te saneren, tot onvrede van de eigenaar. Intussen moet het aquarium van Eddy uit het hoofdkantoor. Bambi en Belinda nemen die taak op zich, maar dat blijkt lastiger dan gedacht.

'De zonen van Van As', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 18:00
    Down The Road
    19:00
    VRT NWS journaal 19u
  • 18:00
    Record On
    19:10
    The Tower
  • 18:00
    Ket & Doc
    18:20
    Zig & Sharko
  • 16:20
    I Can See Your Voice
    18:15
    SOS Piet XL
  • 17:40
    Te Land Ter Zee En In De Lucht
    19:00
    World Cup of Darts 2026
  • 17:40
    9-1-1
    18:40
    Addams Family Values
  • 17:50
    All New Traffic Cops
    22:30
    The Naked Gun
  • 17:20
    S.W.A.T.
    00:25
    Suits
  • 17:45
    Ramona
    20:00
    Nonkel Jef
  • 17:30
    Huizenjagers
    20:25
    Blind Gekocht NL
  • 17:40
    NCIS
    23:00
    Criminal Minds
  • 18:00
    Two and a Half Men
    20:25
    The Revenant
  • 18:05
    Chateau Meiland: En Route
    20:35
    The Real Housewives of Amsterdam
  • 17:50
    World's Most Evil Killers
  • 17:43
    Trends Talk
    18:16
    CEO van mijn leven
  • 18:04
    Kan ik het ook?
    18:55
    Seventies To Seven
  • 17:25
    Het Weekmenu
    18:10
    Loïc zot van koken weekmenu
  • 17:15
    Whitstable Pearl
    18:10
    McDonald and Dodds
  • 18:05
    White Collar
    19:00
    Law & Order: Organized Crime
  • 18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
    18:20
    EenVandaag
  • 17:55
    EO Metterdaad
    18:10
    Nederland Zingt
  • 18:05
    De Eindmusical
    18:20
    Enkeltje Verweggistan