05:15 GeoClips
05:30 GeoClips
05:45 GeoClips
05:55 De schatkast
06:10 Z@pp
06:11 Huisje boompje beestje
06:29 Z@ppelin



05:25 F F Parties
05:30 I See It First
05:55 F F Parties
06:00 Global Fashion
06:25 F F Parties



























| woensdag 4 augustus 2010 |
|
Televisiekok Jeroen Meus krijgt vanaf dit najaar een dagelijkse plek in de vooravond van Eén. Het is voor het eerst dat Eén zich aan een dergelijk programma waagt. Voor Jeroen Meus is het geen primeur. Hij maakte voor vtm eerder al het dagelijkse kookprogramma 'Met Meus en Vork'.
Kok Jeroen Meus treedt dus binnenkort in de voetsporen van Piet Huysentruyt. Deze laatste maakt al jaren het dagelijkse kookkwartiertje 'De Perfecte Keuken' voor vtm. Het programma van Meus wordt echter iets totaal anders. Het wordt volledig op locatie opgenomen. De keuze voor het kader viel op kasteel Vilain XIIII in Leut bij Maasmechelen. Dat kasteel was eigendom van de vorig jaar overleden presentator Felice. In het pand is ook restaurant 't Kasteelhof gevestigd.
Het is nog niet duidelijk hoeveel afleveringen er gepland staan. Maar volgens de krant Het Laatste Nieuws zijn er bronnen die melden dat het om een langlopend contract gaat. Wanneer Jeroen Meus precies aan het koken slaat, is nog niet bekend.
Bron: HLN.be
|
Follow @TVVisie |
|

De herfst is de periode waar veel tv-kijkers reikhalzend naar uitkijken. Het is ook hét moment waarop de meeste tv-zenders hun grote kanonnen in stelling brengen en nieuwe programma's lanceren. Ook voor tv-makers is het najaar een bijzonder boeiende periode. Dit dossier bundelt alle artikels over de tv-herfst van 2010!