TV-Visie - Ishtar wint tweede voorronde 'Eurosong 2008'

Ishtar wint tweede voorronde 'Eurosong 2008'

Ishtar wint tweede voorronde 'Eurosong 2008'

Video's

VT4 en Woestijnvis zoeken kandidaten voor 'De Slimste Mens ter Wereld' (oproep met Philippe Geubels en Erik Van Looy)
bekijk deze video
Castingtape 'Oh Oh Cherso' (editie Vlaanderen!)
bekijk deze video
Glenn Claes met Sound Of Silence (Simon & Garfunkel)
bekijk deze video

Ishtar wint tweede voorronde 'Eurosong 2008'

zondag 3 februari 2008

Ishtar 'Eurosong 2008' (foto: VRT) Deze week stonden er weer vijf nieuwe kandidaten klaar voor de tweede voorronde van Eurosong. Onder de deelnemers bevonden zich weer heel wat bekende Vlamingen zoals Tanja Dexters, Esther en Wouter. Het goede nieuws kwam er deze week voor de groep Ishtar. Zij worden opnieuw verwacht in de halve finale, samen met Tanja Dexters.
Vorige week was Katy Satyn de gelukkige. Zij mag samen met Brahim rechtstreeks naar de halve finale. Katy Satyn werd bekend toen ze deelnam aan Star Academy. Ook deze week waren er weer twee kandidaten, Esther en Wouter alias E.F.R., die we al kennen van hun deelname aan talentenjachten zoals Idool. Ze hadden helaas minder geluk als hun collega/concurrente Katy.

Bart Peeters voelde zich vorige week duidelijk nog niet op zijn gemak bij de eerste live-show van Eurosong 08. Dat kwam naar eigen zeggen omdat hij al lang geen live-shows meer had gedaan en de stress en de drukte niet meer gewoon was. Deze week ging het gelukkig al iets beter.

Het nummer van Esther heette 'Game Over' en was het enige Nederlandstalige nummer. Jammer genoeg was het ook echt game over voor Esther want zij eindigde op de vijfde en laatste plaats en maakt dus geen kans meer op die wildcard van de jury. Het goede nieuws was er voor Ishtar. Deze groep zingt in een onbestaande taal maar viel op tussen alle andere nummers. Tanja Dexters werd ook blij gemaakt, haar nummer werd gesmaakt door de kijkers en ze strandde op een tweede plaats. Zij gaat ook rechtstreeks naar de halve finale.






Loading
'Eurosong 2008' (Eén)

Dossier: Eurosong 2008

In het voorjaar van 2008 gingen we weer samen met Eén op zoek naar onze vertegenwoordiger voor het Eurovisiesongfestival. Vreemde eend in de bijt Ishtar werd de grote winnaar.



  • Samenvatting Tour of Ireland bij EXQI Sport
  • Poetin bevestigt: 'Het wordt Moskou'
  • Songfestivalwinnaar Dima Bilan in Oostende (foto's)
  • Kranten hard voor VRT: 'Eurosong werkt niet!'
  • Teleurstelling compleet: Ishtar eindigt net niet laatste!
  • Rusland wint 53ste Eurovisiesongfestival
  • Ishtar: 'We kunnen ons niets verwijten'
  • Twijfels rond nieuwe editie 'Eurosong' in 2010?
  • Ishtar NIET naar finale 'Eurovisiesongfestival!
  • Eurovisiesongfestival Belgrado: D-day voor Ishtar


  • Sundance Channel brengt special over filmfestival Cannes 2012
  • Joop Van den Ende en Mart Smeets te gast in 'De Wereld Draait Door'
  • Heel wat nieuws onder de zon in nieuw seizoen '1000 Zonnen'
  • Laatste 'Danni Lowinski' donderdag op vtm (preview!)
  • 'EenVandaag' over Grieken in Nederland
  • Regi schrijft nummer speciaal voor Het Experiment van Q-music
  • JIM is klaar voor de mooiste dag van Regi en Elke
  • Kijkcijfers: dinsdag 22 mei 2012
  • Kijkcijfers: top 20 week 19 online (LIVE + 6 cijfers)
  • Awardwinnende serie 'Luther' van start bij RTL Crime