Humo's Pop Poll zonder Guy Mortier

Guy Mortier stopt als presentator van Humo's Pop Poll. Mortier zal op 29 februari, wanneer de jaarlijkse prijsuitreiking plaats vindt, nog maar een beperkte rol spelen. Opvolging is verzekerd zo blijkt, maar Humo wil de spanning er toch nog even inhouden en besloot niets te zeggen over wie al dan niet de nieuwe presentator zal worden.
Het is de eerste keer dat Humo's Pop Poll niet wordt gepresenteerd door Guy Mortier. Al sinds jaar en dag is hij het gezicht van het weekblad. Mortier, die eigenlijk al even met pensioen is, wordt steeds minder en minder betrokken bij Humo-initiatieven. Sinds november vorig jaar is hij ook al niet meer de stem van de wekelijkse radiospotjes van Humo.
De oud-hoofdredacteur werkt momenteel achter de schermen als adviseur bij De Vijver, de holding boven Humo. Hij brainstormt er mee over de nieuwe invulling van de zenders VT4 en VIJFtv, die vorig jaar door de zenders werden gekocht.
Opmerkelijk is dat naast een nieuwe presentator de hele Pop Poll-show in een nieuw jasje wordt gestoken. 'We hebben een vernieuwd concept dat we willen uittesten', zegt directeur Jan Stevens. 'Er zijn bijvoorbeeld ook veel minder vragen: in plaats van de 25 vragen vorig jaar, hebben we er nu nog maar elf aan onze lezers voorgelegd.'
De nieuwe Pop Poll Soirée zal ook niet langer in het Antwerpse Sportpaleis plaatsvinden, maar in de Brusselse Ancienne Belgique, waar het eerder al plaats vond nadat het in 2003 verhuisde. Naast School is Cool zijn er nog geen namen bekend van artiesten die zullen optreden. Canvas zendt Humo's Pop Poll als vanouds wel uit.
Bron: demorgen.be
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Alle samenvattingen van het WK voetbal 2026 in SBS6-programma 'Het Oranje Café'
- Laura & Duncan of Dieter & Romy? Wie wint 'Huis Gemaakt 2026'?
- Deze castleden versterken cast romantisch kostuumdrama 'Grand Hotel aan Zee'
- Gustaph stapt 'Florentina' binnen
- Kijkcijfers: maandag 8 juni 2026
- VRT 1 trapt WK 2026 af met vooruitblik en bijzondere terugblik naar Mexico 1986
- Wat gebeurt er achter de schermen bij Forum voor Democratie?
- EO-documentaire 'Generatie Gebed – Wat bezielt Gen Z?' onderzoekt waarom steeds meer jongeren kiezen voor geloof
- 'Curaçao en het wonder van het WK': wat betekent het WK voor Curaçao?
- Vanavond in 'Opsporing Verzocht'
- JOE slingert positiviteit de ether in met 'JOE Oranjedag' voor een winnend Oranje
- TOPradio deelt elke dag 1.000 euro tankbudget uit
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanuit de Kunstkerk in Dordrecht
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen' -
'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was -
'Heel Mijn Hart' toont een emotionele onthulling -
'Spider-Noir' nieuw te zien op Prime Video -
'RAUW': een openhartig portret van sterrenchef Nick Bril -
Stan Van Samang brengt 'een ster' naar 'Florentina' -
Haar in de boter bij Spor-voorzitters Rik en Sam
Kijktip van de dag

Het WK voetbal van deze zomer is er geen zoals alle andere: het wordt groter dan ooit, met meer matchen dan ooit. Maar het toernooi wordt ook omwille van extra-sportieve redenen al druk besproken. Aan de vooravond van het WK voetbal blikken we vooruit op wat dit kampioenschap speciaal maakt: van de verwachtingen rond de Rode Duivels tot de politieke recuperatie van het evenement. Van de favorieten voor de eindzege tot de dure ticketprijzen en de ingewikkelde speelschema's.
'WK 2026: Kick-off', om 20.45 uur op VRT 1.




































