'Gooische Vrouwen' : Wie is wie en wat doen ze ?

De Nederlandse dramareeks 'Gooische Vrouwen' vertelt het verhaal van Cheryl, Anouk, Claire en Willemijn. Maar wie zijn deze vrouwen ? TV-Visie geeft alle nodige info over deze vrouwen.
<
STRONG>Linda De Mol speelt Cheryl Morero, een uit Amsterdam afkomstige nieuwkomer in 't Gooi. Ze is getrouwd met Martin Morero (Peter Paul Muller), een succesvolle en charmante maar egocentrische zanger uit een Amsterdamse volkswijk. Cheryl wordt niet meteen geaccepteerd in het Gooi. Haar volkse afkomst maakt haar zeer verschillend van de andere Gooische vrouwen. Met haar spontaniteit en slimheid houdt ze zich staande en dat maakt haar uiteindelijk tot een waardevolle vriendin. Cheryl zet, gestimuleerd door haar nieuwe vriendinnen, haar carrière in 't Gooi op poten.
Annet Malherbe speelt Willemijn Lodewijkx , een warme persoonlijkheid en in de eerste plaats moeder. Willemijn is de eerste die Cheryl welkom heet in 't Gooi en haar keuken is de warme ontmoetingsplaats waar de vriendinnen regelmatig hun hart luchten. Willemijn heeft met Evert Lodewijkx (Leopold Witte), een harmonieus maar afstandelijk en seksloos huwelijk. Haar pogingen om haar relatie meer leven in te blazen leiden tot vervelende situaties. Haar frustraties over Evert eet ze tot haar grote ergernis weg.
Susan Visser speelt Anouk Verschuur, een vrijgevochten en in 't Gooi bekende kunstenares. Anouk is gescheiden van piloot Tom (Daniël Boissevain), een knappe man die in de ogen van vrouwen voor ideale man kan doorgaan. Anouk hecht veel waarde aan haar vrijheid, maar doet op eigen wijze haar best om haar dochter Vlinder goed op te voeden. Ze is een 'mannen-vrouw' en met haar ogenschijnlijke zelfverzekerdheid bezit ze het talent mannen verliefd op haar te laten worden.
Tjitske Reindinga speelt Claire van Kampen, een succesvolle advocate en net als Willemijn en Anouk is zij geboren en getogen in 't Gooi. Ze is getrouwd met Anton van Kampen (Victor Reinier), een financieel adviseur. Samen hebben ze een vijftienjarige dochter, Merel. Claire is een stijlvolle perfectioniste maar door haar harde en pragmatische instelling heeft ze moeite om om te gaan met haar problemen.
Lees ook :
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- NPO en Disney+ kondigen eerste samenwerking aan voor Nederlandse versie van 'Wolven: het spel van list en bedrog'
- Kijkcijfers: donderdag 11 juni 2026
- CAMILLE, Metejoor en Gert & James: eerste artiesten voor 'Tien Om Te Zien' zijn bekend
- Zanger Jaap Reesema presenteert 'Sing With Me'
- Kijkcijfers: woensdag 10 juni 2026
- Yvon Jaspers, Leo Alkemande, Özcan Akyol en Jörgen Raymann in vijfde seizoen van KRO-NCRV's 'Kloostergasten'
- VRT 1 trapt WK 2026 af met vooruitblik en bijzondere terugblik naar Mexico 1986
- Wat gebeurt er achter de schermen bij Forum voor Democratie?
- EO-documentaire 'Generatie Gebed – Wat bezielt Gen Z?' onderzoekt waarom steeds meer jongeren kiezen voor geloof
- 'Curaçao en het wonder van het WK': wat betekent het WK voor Curaçao?
- 'FM op 5' opent zaterdag De Week van de Jaren 70
- Radio feestweek van het jaar van start op Qmusic: 'De Foute 1500'
- '3FM Serious Request' komt in actie voor de Nederlandse Brandwonden Stichting
- JOE slingert positiviteit de ether in met 'JOE Oranjedag' voor een winnend Oranje
- TOPradio deelt elke dag 1.000 euro tankbudget uit
Multimedia SPOTLIGHT
-
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen' -
'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was -
'Heel Mijn Hart' toont een emotionele onthulling -
'Spider-Noir' nieuw te zien op Prime Video -
'RAUW': een openhartig portret van sterrenchef Nick Bril
Kijktip van de dag

Frakke en zijn ploeg moeten met zwaar materiaal door een maïsveld om een beek te saneren, tot onvrede van de eigenaar. Intussen moet het aquarium van Eddy uit het hoofdkantoor. Bambi en Belinda nemen die taak op zich, maar dat blijkt lastiger dan gedacht.
'De zonen van Van As', om 19.55 uur op VTM.































