Econopolis en Roularta Media Group gaan samenwerken

maandag 1 maart 2010

Econopolis, het initiatief van Geert Noels en Geert Wellens rond kennis van economie, financiën, duurzaamheid, alternatieve energie en media, zal via Econopolis-dochter Economedia NV voortaan exclusief samenwerken met Roularta Media Group voor het leveren van vernieuwende, multimediale content aan en het nemen van nieuwe initiatieven voor de businessbladen Trends, Trends-Tendances, Cash (N/F), Inside Beleggen / Initié de la Bourse, Bizz (N/F) en Moneytalk (N/F), de bijhorende websites en de zakenzenders Kanaal Z en Canal Z, allen media van Roularta Media Group.

De lezers van Trends, Trends-Tendances en Cash hebben vanaf 4 maart opnieuw een wekelijkse rendez-vous met topeconoom Geert Noels, die telkens een vlijmscherpe analyse van de (wereld)economie en de belangrijkste economische sectoren zal maken.


Ook op trends.be en de zakenzender Kanaal Z / Canal Z zal het Econopolis-team verhelderende economische en financiële inzichten delen met de kijkers en surfers. Aan de hand van analyses en thematische dossiers en -rapporten, maken de bezoekers van trends.be voortaan kennis met de Econopolis-visie op de grote schokken die onze economie, maatschappij en dagelijks leven van aanzicht veranderen, zoals beschreven in de bestseller ‘Econoshock’ van Geert Noels.

Trends en Cash worden wekelijks gelezen door 207.000 lezers. Kanaal Z / Canal Z wordt wekelijks bekeken door meer dan 1.350.000 kijkers en trends.be telt maandelijks 250.000 bezoekers.

Econopolis en Roularta bundelen bovendien de krachten voor de ontwikkeling van nieuwe initiatieven zoals topseminars met wereldgerenommeerde sprekers en reizen met Geert Noels naar de financiële en economische mekka’s van deze wereld.

Met deze innovatieve en hoogkwalitatieve samenwerking, bevestigt Roularta zijn toonaangevende en multimediale positie op de markt van de businessmedia.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

WK Fifa Voetbal 2026 - Sporza

Liveverslag van Mexico - Zuid-Afrika, wedstrijd op speeldag één in groep A van het WK voetbal 2026 in de VS, Mexico en Canada, vanuit het Mexico City Stadium in Mexico-Stad, Mexico. Presentatie: Karl Vannieuwkerke. Commentaar: Peter Vandenbempt.

'Sporza: FIFA WK voetbal 2026', om 20.20 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:55
    Thuis
    00:20
    Dagelijkse kost
  • 23:50
    Onder ons: crimi
    00:20
    Nachtlus
  • 23:40
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 00:15
    The Good Doctor
    01:05
    Geen uitzending
  • 23:25
    Call the Bailiffs: Time To Pay Up
    00:25
    Blind getrouwd: Australië
  • 23:25
    Departure
    00:20
    How I Met Your Mother
  • 00:00
    All New Traffic Cops
    00:55
    Geen uitzending
  • 23:40
    ER
    00:25
    Suits
  • 23:50
    Ramona
    00:20
    SOS Piet
  • 23:15
    RAUW: Nick Bril
    00:25
    De douane in actie
  • 23:50
    Modern Family
    00:25
    Fire Country
  • 00:15
    Oep z'n bakkes
  • 23:40
    Hello Goodbye
    00:35
    Interior Design Masters
  • 00:00
    The Rookie
    00:50
    FBI: International
  • 00:09
    Z-Beurs
    00:22
    Trends Doc
  • 23:54
    Het appartement
    00:26
    Hallo Roger
  • 00:05
    Toasted!
    00:30
    Vanavond bij ons
  • 23:55
    Miss Scarlet and the Duke
    01:45
    Call the Midwife
  • 00:05
    Scrubs
    00:55
    American Housewife
  • 23:50
    Pauw & De Wit
    00:45
    NOS Journaal Laat
  • 23:50
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 00:05
    Dertigers
    00:35
    De Grannies van Amsterdam