Dina Tersago klaar voor nieuw seizoen 'Boer zkt Vrouw'

Op maandag 20 april 2009 stemden gemiddeld 896.943 kijkers af op de startaflevering van 'Boer zkt Vrouw', waarin één charmante boerin en negen sympathieke boeren geportretteerd werden die via het programma de leemte in hun hart en op hun erf hopen op te vullen.
W
e maakten kennis met een divers gezelschap, wat betreft leeftijd, woonplaats en activiteit. De jongste boer uit de reeks is 21 jaar, de oudste is er 54. Ze komen uit alle hoeken van Vlaanderen en één boer woont zelfs in Frankrijk, in een dorpje in de buurt van Limoges. Naast de melkveehouders, akkerbouwers, varkensboeren en fruittelers ontmoetten we dit keer ook een bijenboer en een zorgboer.
Een divers gezelschap, met enkele gemene delers. Allemaal zetten ze zich met hart en ziel in voor hun bedrijf en allemaal –inderdaad, ook boerin Conny- zijn ze van mening dat het leven leuker wordt met een lieve vrouw aan hun zijde.
Vanaf 31 augustus 2009 gaat hun verhaal verder in de vijfde editie van 'Boer zkt Vrouw'. Het romantisch parcours dat ze afleggen loopt over twaalf weken en al die tijd worden ze vanaf de zijlijn aangemoedigd en gesteund door gastvrouw Dina Tersago.
De aflevering van 'Boer zkt Vrouw' die uitgezonden wordt op maandag 31 augustus 2009 is de brievenaflevering. Dina Tersago gaat daarin op bezoek bij boerin Conny en de negen boeren, die allemaal op zoek zijn naar een leuke vrouw om lief en leed mee te delen, en bezorgt hen de brieven en e-mails van de singles op wie ze indruk hebben gemaakt. Van wie hebben ze een romantische boodschap gekregen? Welke types hebben op hun oproep gereageerd? Waarom? En hebben ze voldoende berichten gekregen, want alleen de vijf met de meeste brieven worden op de voet gevolgd tijdens hun zoektocht naar de ware liefde. Zij mogen al meteen tien dames selecteren die ze zullen ontmoeten tijdens de speeddate.
'Boer zkt Vrouw', vanaf maandag 31 augustus 2009 om 20.35 uur op vtm.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
DOSSIER: Het tv-najaar van 2009
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Dit zijn de winnaars van 'Huis Gemaakt 2026'
- Sporza klaar voor WK voetbal 2026: dit mag je verwachten op tv, radio, online en VRT MAX
- 'We zijn er Bijna!' reist door het land van de goden
- Kijkcijfers: dinsdag 9 juni 2026
- Margriet Hermans binnenkort te zien in nieuw seizoen van ‘De Verraders’
- VRT 1 trapt WK 2026 af met vooruitblik en bijzondere terugblik naar Mexico 1986
- Wat gebeurt er achter de schermen bij Forum voor Democratie?
- EO-documentaire 'Generatie Gebed – Wat bezielt Gen Z?' onderzoekt waarom steeds meer jongeren kiezen voor geloof
- 'Curaçao en het wonder van het WK': wat betekent het WK voor Curaçao?
- Vanavond in 'Opsporing Verzocht'
- JOE slingert positiviteit de ether in met 'JOE Oranjedag' voor een winnend Oranje
- TOPradio deelt elke dag 1.000 euro tankbudget uit
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanuit de Kunstkerk in Dordrecht
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen' -
'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was -
'Heel Mijn Hart' toont een emotionele onthulling -
'Spider-Noir' nieuw te zien op Prime Video -
'RAUW': een openhartig portret van sterrenchef Nick Bril -
Stan Van Samang brengt 'een ster' naar 'Florentina'
Kijktip van de dag

Het WK voetbal van deze zomer is er geen zoals alle andere: het wordt groter dan ooit, met meer matchen dan ooit. Maar het toernooi wordt ook omwille van extra-sportieve redenen al druk besproken. Aan de vooravond van het WK voetbal blikken we vooruit op wat dit kampioenschap speciaal maakt: van de verwachtingen rond de Rode Duivels tot de politieke recuperatie van het evenement. Van de favorieten voor de eindzege tot de dure ticketprijzen en de ingewikkelde speelschema's.
'WK 2026: Kick-off', om 20.45 uur op VRT 1.





































