TV-Visie - Digitale WK-gids nu bij Telenet Digital TV

Digitale WK-gids nu bij Telenet Digital TV

Digitale WK-gids nu bij Telenet Digital TV

Video's

VT4 en Woestijnvis zoeken kandidaten voor 'De Slimste Mens ter Wereld' (oproep met Philippe Geubels en Erik Van Looy)
bekijk deze video
Castingtape 'Oh Oh Cherso' (editie Vlaanderen!)
bekijk deze video
Glenn Claes met Sound Of Silence (Simon & Garfunkel)
bekijk deze video

Digitale WK-gids nu bij Telenet Digital TV

donderdag 8 juni 2006

Telenet Donderdag lanceerde VT4 en KANAALTWEE in samenwerking met Telenet een nieuwe toepassing voor digitale televisie : de WK2006 Gids. Dat is de eerste grootschalige digitexttoepassing in België en werd ontwikkeld naar aanleiding van het wereldkampioenschap voetbal in Duitsland.

Digitext is de opvolger van de analoge teletekst en biedt de gebruiker een veel rijker aanbod. Met één druk op de knop van hun afstandsbediening kunnen abonnees van Telenet Digital TV voortaan – exclusief – grasduinen in meer dan 1.000 pagina's met extra informatie over het voetbalfeest in Duitsland en mee spelen in de zoektocht naar "de Nieuwe Keizer".

Nieuwe WK-toepassing
De nieuwe WK-toepassing bestaat uit twee grote delen : enerzijds kan de kijker heel veel extra WK-nieuws opvragen (over de sterren op en rond de grasmat, wedstrijdverslagen heet van de naald, interessante statistieken, enz…); anderzijds kunnen kijkers van VT4 en KANAALTWEE meestemmen om "de Nieuwe Keizer" te kiezen. Geïnspireerd op Franz Beckenbauer – aka Der Kaiser - kunnen digitale kijkers de beste man van de wedstrijd kiezen. De speler die op het einde van het tornooi de meeste stemmen achter zijn naam gekregen heeft, is de "Nieuwe keizer".

Extra WK-informatie
De raadpleging van de extra WK-informatie en de deelname aan "de Nieuwe Keizer" is gratis. Wie stemt, maakt bovendien kans op leuke prijzen. Informatie opvragen en meestemmen gebeurt met één druk op de knop. Omdat deze toepassing in een digitextformaat zit, moet de kijker de speciale digitextknop op zijn afstandsbediening gebruiken i.p.v. de klassieke rode stemknop voor interactieve spelletjes.








Loading
Digitale televisie in Vlaanderen

Dossier: Digitale televisie in Vlaanderen

2005 was het jaar van de start van digitale televisie in Vlaanderen. Telenet en Belgacom bestormen de markt in de hoop zoveel mogelijk abonnees te veroveren.



  • Telenet schrapt BBC, ZDF, France 2 en RAI uit analoog aanbod
  • Nu ook op computer tv kijken met 'TV Overal' van Belgacom TV
  • Prime Sport heet vanaf nu Sporting Telenet
  • Belgacom TV telt meer dan miljoen klanten
  • Telenet lanceert Yelo : tv kijken op iPad, iPhone en computer
  • Mobistar lanceert nieuwe tv-beleving
  • Belgacom biedt nu ook tv-ervaring op gsm en computer
  • Belgacom geeft digitale tv en entertainment menselijke toets
  • Mobistar gaat digitale televisie aanbieden
  • TV Vlaanderen voegt vtm HD aan aanbod toe


  • Sundance Channel brengt special over filmfestival Cannes 2012
  • Joop Van den Ende en Mart Smeets te gast in 'De Wereld Draait Door'
  • Heel wat nieuws onder de zon in nieuw seizoen '1000 Zonnen'
  • Laatste 'Danni Lowinski' donderdag op vtm (preview!)
  • 'EenVandaag' over Grieken in Nederland
  • Regi schrijft nummer speciaal voor Het Experiment van Q-music
  • JIM is klaar voor de mooiste dag van Regi en Elke
  • Kijkcijfers: dinsdag 22 mei 2012
  • Kijkcijfers: top 20 week 19 online (LIVE + 6 cijfers)
  • Awardwinnende serie 'Luther' van start bij RTL Crime