TV-Visie - De zusjes Vinken mogen samen in 'The Voice' blijven

De zusjes Vinken mogen samen in 'The Voice' blijven

De zusjes Vinken mogen samen in 'The Voice' blijven


Video's

VT4 en Woestijnvis zoeken kandidaten voor 'De Slimste Mens ter Wereld' (oproep met Philippe Geubels en Erik Van Looy)
bekijk deze video
Castingtape 'Oh Oh Cherso' (editie Vlaanderen!)
bekijk deze video
Glenn Claes met Sound Of Silence (Simon & Garfunkel)
bekijk deze video

De zusjes Vinken mogen samen in 'The Voice' blijven

vrijdag 9 december 2011

Blind Auditions in 'De Voice van Vlaanderen' (foto: vtm - © VMMa) De kogel is door de kerk. John de Mol, bedenker van het succesvolle televisieformat 'The Voice', heeft donderdag bevestigd dat hij voor de Vinken zussen een uitzondering maakt op het reglement dat voorschrijft dat enkel solo- of duo artiesten aan het programma mogen deelnemen.

'Gisteren heb ik de Vinken zussen tijdens de workshop het heugelijke nieuws mogen brengen dat ze als trio verder mogen in de wedstrijd', vertelt een tevreden Jasper Steverlinck, de coach van de zussen Vinken.

Na de aflevering van 'The Voice van Vlaanderen' van afgelopen week vrijdag 2 december stonden twitter en facebook roodgloeiend met lofbetuigingen over de samenzang van de zussen. Meteen werd een vurige oproep gestart om ze als trio in het team van coach Jasper Steverlinck samen te houden voor de volgende stap in de talentenwedstrijd.


Na het weekend brachten niet alleen zowat alle kranten stukken over de drie zussen uit Ekeren, ook Q-music, 'Voor de Show' en 'De Laatste Show' schoven aan om de meisjes in hun programma te gast te hebben. Ondertussen groeiden de facebook–likes voor 'De Vinken zusjes moeten samenblijven' snel. Met 15.622 gingen ze vlot over het totaal aantal facebook-liefhebbers van 'The Voice van Vlaanderen'.

Voor John de Mol zijn dit voldoende indicaties om de Vlaamse kijker te geven wat die wil: Alexandra, Gabriëla en Elisabeth Vinken gaan als trio naar de Battles, de volgende stap na de Blind Auditions. Elisabeth is tevreden dat het trio zich nu ten volle kan richten op de tweede fase van 'The Voice van Vlaanderen'. 'We bekijken de wedstrijd stap voor stap en hopen in de volgende ronde opnieuw indruk te maken', vertelt ze. 'We gaan ervoor', voegt Elisabeth er nog strijdlustig aan toe.

Herbekijk 'The Voice van Vlaanderen'






Lees ook:
Drie zussen ontroeren in 'The Voice van Vlaanderen' (filmpje!)


Loading
'The Voice van Vlaanderen' (vtm)

Dossier: The Voice van Vlaanderen (vtm)

Dit najaar pakt vtm uit met het internationaal succesprogramma 'The Voice', een unieke talentenjacht uit het brein van John de Mol ('Big Brother').



  • Vanaf woensdag kun je weer online auditie doen voor 'The Voice Van Vlaanderen'
  • 'The Voice van Vlaanderen': Alex neemt Iris onder zijn vleugels
  • Geen 'The Voice Live' in Hasselt door tegenvallende ticketverkoop
  • Glenn Claes wint 'The Voice van Vlaanderen'
  • Wie wint 'The Voice van Vlaanderen'? (filmpje!)
  • Snow Patrol steekt België hart onder de riem in 'The Voice'
  • Bert, Glenn, Iris en Silke naar finale van 'The Voice'
  • Spannend! Wie worden de vier finalisten van 'The Voice van Vlaanderen'?
  • 'The Voice'-finalisten op vliegend podium in Hasselt
  • Mayken, Eveline, Ludovic en Dirk weg uit 'The Voice van Vlaanderen'


  • Sundance Channel brengt special over filmfestival Cannes 2012
  • Joop Van den Ende en Mart Smeets te gast in 'De Wereld Draait Door'
  • Heel wat nieuws onder de zon in nieuw seizoen '1000 Zonnen'
  • Laatste 'Danni Lowinski' donderdag op vtm (preview!)
  • 'EenVandaag' over Grieken in Nederland
  • Regi schrijft nummer speciaal voor Het Experiment van Q-music
  • JIM is klaar voor de mooiste dag van Regi en Elke
  • Kijkcijfers: dinsdag 22 mei 2012
  • Kijkcijfers: top 20 week 19 online (LIVE + 6 cijfers)
  • Awardwinnende serie 'Luther' van start bij RTL Crime