10:50 Igam Ogam
11:00 Pippi animatie
11:25 Bruine beer in het blauwe huis
11:50 Bibbeltje Big
12:05 Dierendokter Tom
12:10 Pipi, Pupu & Rosemarie







11:10 Geloof & 'n hoop liefde
11:35 Van den Elsen wacht op antwoord
12:00 De Wereld Draait Door



























| vrijdag 19 maart 2010 |
|
De Canvascollectie / La Collection RTBF krijgt vorm. Met liefst 7900 inschrijvingen en 24000 werken schreven de kunstenaars zich in bij één van de negen deelnemende musea of kunstencentra. De preselecties duren negen weken lang.
De collectie is niet alleen te bekijken in musea, maar ook op televisie en op het internet. Canvas brengt in negen uitzendingen verslag uit van de preselecties, de tentoonstelling en tot slot van de bekendmaking van de winnaars en de prijsuitreiking. In de programma’s maken we kennis met talloze kunstenaars uit het hele land. Vanaf zondag 4 april, negen weken lang, telkens om 21.00 u op Canvas. Kristen Lemaire en Elke Jacobs zullen de presentatoren zijn van de uitzendingen.
Online
De Canvascollectie 2010 leeft al een hele tijd online. Sinds het eerste preselectieweekend in februari brengt de website http://www.canvas.be/canvascollectie sfeerbeelden achter de schermen uit de kunstencentra. Maar bovenal brengt de site duizenden kunstwerken uitgebreid in beeld. Ook op de Facebook-fanpagina van de Canvascollectie / La Collection RTBF zullen extra foto’s en filmpjes worden gepost.
De tentoonstelling in Bozar te Brussel opent haar deuren op donderdag 6 mei. Een hele maand lang kan het publiek daar de collectie komen bewonderen. Dat grootschalige project wil kunstenaars de kans bieden om hun werk te tonen aan het publiek en te toetsten aan het oordeel van gerenommeerde kunstexperts.
|
Follow @TVVisie |
|