Bordeelscène in 'De Ronde' krijgt veel commentaar

dinsdag 15 maart 2011

Wie zondag naar 'De Ronde' op Eén heeft gekeken, wist maandag wel waarover praten met de collega's. Het personage van de kleine acteur Chris Willemsen ging in bordeel Club Havana in onderbroek en met een varkensmasker op gehurkt boven het gezicht van Lucas Van den Eynde zitten. Die lag vastgemaakt op een bed. Meer was er niet te zien, maar de scène wordt ondertussen druk becommentarieerd.En de reacties zijn niet allemaal even positief.

Wat er precies gebeurde tussen beide personages werd niet expliciet in beeld gebracht, maar de suggestie was er wel. En dat is natuurlijk genoeg om de tongen los te maken. Deed de man nu zijn behoefte op het gezicht van personage Marc Six of niet? Het had er alleszins alle schijn van.


Eén-woordvoerder Björn Verdoodt geeft in Het Nieuwsblad toe dat er wat commotie is ontstaan na de uitzending van zondag. 'De ene noemt de scène geniaal en vergelijkt het met werk van David Lynch, de ander was net aan het eten en vond het erover', zegt hij. De VRT kreeg alvast één echte klacht binnen van een kijker die het te verregaand vond. Ook op twitter en Facebook wordt druk over het onderwerp gecorrespondeerd.

Ook de bordeelhouders zélf zijn niet tevreden over wat afgelopen zondag in 'De Ronde' te zien was. De sector vindt dat door de scènes die in het fictieprogramma te zien waren, de mensen een verkeerd beeld krijgen van hoe het er echt aan toe gaat.

Bron: nieuwsblad.be


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Zonen van Van As' (foto: VTM - © DPG Media 2020)

Frakke en zijn ploeg moeten met zwaar materiaal door een maïsveld om een beek te saneren, tot onvrede van de eigenaar. Intussen moet het aquarium van Eddy uit het hoofdkantoor. Bambi en Belinda nemen die taak op zich, maar dat blijkt lastiger dan gedacht.

'De zonen van Van As', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 07:55
    De Hoppers
    02:00
    VRT NWS laat
  • 08:00
    Radio 2: Weekwatchers
    02:05
    Het weer
  • 08:00
    Waiko
    06:00
    Tik Tak
  • 08:05
    Echte Verhalen: De Buurtpolitie
    01:20
    Geen uitzending
  • 01:50
    Geen uitzending
    09:50
    Wordt aangekondigd
  • 05:25
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 07:00
    Willy
    01:05
    Geen uitzending
  • 01:05
    Geen uitzending
    15:25
    Matlock
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 06:10
    Geen uitzending
    06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
  • 07:35
    Manifest
    02:20
    Geen uitzending
  • 07:35
    Seal Team
    02:15
    Pawn Stars
  • 07:55
    Open Vuur
    02:15
    First on Scene
  • 08:00
    Without a Trace
    02:20
    Geen uitzending
  • 02:56
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:00
    Een Uur Sorry Music
    05:55
    Sixties To Six
  • 08:00
    Foodies & The City
    02:10
    Loïc: Zot van Koken
  • 07:30
    Death in Paradise
    02:30
    Call the Midwife
  • 08:05
    Scrubs
    02:30
    Below Deck
  • 08:00
    NOS WK Ontbijt
    02:10
    NOS WK Avond
  • 03:25
    NOS Journaal met gebarentaal
    06:45
    MAX Geheugentrainer
  • 08:05
    Buurman en Buurman
    02:10
    Dertigers