Actua-TV herhaalt 'Confidenties' met Karel Van Miert

woensdag 24 juni 2009

In de zomer van 2007 was Actua-TV te gast bij Karel Van Miert, in zijn woning te Beersel, voor de opname van vier afleveringen van 'Actua-Confidenties'. Naar aanleiding van het tragisch overlijden van Karel Van Miert brengt Actua-TV deze 4 afleveringen terug op antenne.

I


n de eerste aflevering spreekt Karel Van Miert ongedwongen over zijn jeugdjaren in de Kempen waar hij opgroeide tussen de landbouwers. Daar liggen ook de wortels van zijn voorliefde voor boomgaarden en het kweken van groenten. In de tweede aflevering gaat Van Miert dieper in op de hoogtes en laagtes die hij heeft meegemaakt als voorzitter van de Socialistische Partij. Als Europees commissaris ontpopte Van Miert zich tot een combinatie van sociaal-democraat en keihard verdediger van het Europees 'level playing field' principe. Deze combinatie staat centraal in aflevering drie van 'Actua-Confidenties'. In de vierde en laatste aflevering blikt Karel Van Miert vooruit en heeft hij het onder meer over de rust die hij vindt in zijn boomgaard en het tuinieren.

Deze laatste aflevering van 'Actua-Confidenties' is dan ook een eerbetoon aan een groot Vlaams staatsman en een mooie mens.

'Actua-Confidenties' met Karel Van Miert, tot vrijdag 26 juni wekelijks om 18.00 uur op Actua-TV.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Sporza logo 2026

Het WK voetbal van deze zomer is er geen zoals alle andere: het wordt groter dan ooit, met meer matchen dan ooit. Maar het toernooi wordt ook omwille van extra-sportieve redenen al druk besproken. Aan de vooravond van het WK voetbal blikken we vooruit op wat dit kampioenschap speciaal maakt: van de verwachtingen rond de Rode Duivels tot de politieke recuperatie van het evenement. Van de favorieten voor de eindzege tot de dure ticketprijzen en de ingewikkelde speelschema's.

'WK 2026: Kick-off', om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 15:50
    Sporza: Tour Auvergne - Rhône-Alpes
    17:20
    Clips
  • 16:15
    Sporza: Circuit Franco-Belge
    18:25
    Un monde à part
  • 16:15
    Robin Hood
    16:25
    De Marsupilami's
  • 16:05
    America's Funniest Home Videos
  • 15:35
    Achter gesloten deuren
    16:35
    My Kitchen Rules
  • 15:35
    The Addams Family
    17:20
    9-1-1
  • 15:20
    All New Traffic Cops
    16:20
    Cheers
  • 15:50
    Matlock
    16:45
    Suits
  • 16:00
    Geen uitzending
    16:35
    Wat nu weer?
  • 15:20
    Stukken van mensen
    16:20
    Oogappels
  • 16:15
    This Is Us
    17:05
    Manifest
  • 15:40
    Leverage: Redemption
    16:35
    Two and a Half Men
  • 15:50
    Property Brothers
    16:45
    Interior Design Masters
  • 15:30
    Snapped: Killer Couples
    16:20
    World's Most Evil Killers
  • 13:25
    Herhalingslus
    18:00
    Z-Extra
  • 16:15
    Het zelfbouwhuis
    16:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 15:50
    Open Vuur
    16:35
    Wordt aangekondigd
  • 15:55
    The Doctor Blake Mysteries
    17:00
    Death in Paradise
  • 16:05
    American Housewife
    16:55
    Below Deck Mediterranean
  • 16:05
    Pauw & De Wit
    17:00
    NOS Journaal in Makkelijke Taal
  • 16:10
    Kook mee met MAX
    16:25
    Goed Verhaal
  • 16:00
    Peter Pan
    16:25
    Jungle Book