Tekeningen voor 'Help Dora Helpen' stromen binnen

dinsdag 9 maart 2010

Zowat 3 weken geleden lanceerde Nick Jr., het peuter- en kleuterkanaal van Nickelodeon, de nationale actie 'Help Dora Helpen'. Hierbij roepen Dora en Kim Gevaert de Belgische kinderen op om zoveel mogelijk tekeningen en knutselwerkjes op te sturen naar Nick Jr. Per ontvangen inzending doneert de kinderzender vervolgens 1 euro aan de organisatie SOS Kinderdorpen.

Nick Jr. ontving de voorbije weken al postzakken vol tekeningen en knutselwerkjes. De campagne is dus volop aan de gang maar heeft vooral nog twee weken te gaan! Voldoende tijd dus voor alle kinderen die nog geen tekening hebben ingestuurd om de kleurpotloden, stiften en lijm boven te halen, ons een creatief kunstwerkje te bezorgen en op die manier geld in te zamelen voor de inrichting van de SOS Lagere School in Kinshasa.


Kinderen kunnen zelf een tekening of knutselwerkje maken of op de Nickelodeon website een kleurplaat downloaden. Per inzending doneert Nick Jr. 1 euro aan SOS Kinderdorpen. De tien leukste inzendingen worden bovendien beloond met 1 van de 10 originele Dora-jurkjes.

Alle informatie over de actie 'Help Dora Helpen' is terug te vinden op http://www.nickelodeon.be/.

Tekeningen, kleurplaten en andere knutselwerkjes kunnen tot en met 31 maart gestuurd worden naar Nick Jr. - Fabriekstraat 38 in 2547 Lint of kunnen worden afgegeven in de Dreamland winkel in jouw buurt.

'Help Dora Helpen'
Het vrolijke en ondernemende meisje Dora is al vele jaren het vertrouwde vriendinnetje van kinderen over de hele wereld. Dora’s avontuurlijke karakter, haar wil om iedereen te helpen en het feit dat zij kinderen stimuleert om creatief te zijn, maken dat ouders haar dan ook als een voorbeeld zien voor hun peuters en kleuters.

Via de actie 'Help Dora Helpen' wil Dora kinderen maar ook hun ouders aanmoedigen om creatief te zijn en op die manier geld in te zamelen voor SOS Kinderdorpen.

Per tekening, kleurplaat of knutselwerkje dat Nick Jr. ontvangt, doneert de zender 1 euro aan SOS Kinderdorpen. Deze fondsen zullen worden aangewend voor de inrichting van klaslokalen van de nieuwe SOS Lagere School in Kinshasa (Democratische Republiek Congo).


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Zonen van Van As' (foto: VTM - © DPG Media 2020)

Frakke en zijn ploeg moeten met zwaar materiaal door een maïsveld om een beek te saneren, tot onvrede van de eigenaar. Intussen moet het aquarium van Eddy uit het hoofdkantoor. Bambi en Belinda nemen die taak op zich, maar dat blijkt lastiger dan gedacht.

'De zonen van Van As', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 14:50
    Sporza: Tour Auvergne - Rhône-Alpes
    16:20
    Clips
  • 10:00
    Lentebeelden
    17:10
    Jamie Cooks the Mediterranean
  • 16:05
    Robin Hood
    16:20
    De Marsupilami's
  • 15:25
    Chicago Fire
    16:20
    I Can See Your Voice
  • 13:00
    World Cup of Darts 2026
    17:10
    Foute Vrienden Australië
  • 14:40
    Bridget Jones's Baby
  • 15:50
    Airwolf
    16:50
    All New Traffic Cops
  • 15:45
    La Brea
    16:35
    S.W.A.T.
  • 15:55
    Geen uitzending
    16:25
    Wat nu weer?
  • 15:40
    Formule 1
    17:30
    Huizenjagers
  • 16:00
    NCIS
    23:00
    Criminal Minds
  • 15:40
    Formule 1
    17:30
    Two and a Half Men
  • 15:30
    Property Brothers
    16:25
    Chateau Meiland: En Route
  • 16:10
    Snapped
    17:00
    World's Most Evil Killers
  • 15:45
    Logistics TV
    16:19
    City Reports
  • 16:08
    De ambachter
    18:00
    Classics 55
  • 16:05
    Open Vuur
    16:55
    De Smaaktoerist
  • 15:25
    Miss Scarlet
    16:20
    The Marlow Murder Club
  • 15:25
    Below Deck Mediterranean
    18:05
    White Collar
  • 15:10
    NOS Sport: Tennis Libéma Open 2026
    17:10
    Andere Tijden Sport
  • 16:05
    Pauscast
    16:30
    De verwondering
  • 15:30
    Misfit: The Switch
    16:45
    De Selectie