WK-tour 'Coen & Sander Show' dendert door het land

De Coen en Sander WK-tour gaat beginnen! Zolang het Nederlands Elftal in de race is voor het kampioenschap trekken de BNN-dj's met hun WK-bus door het land om Oranje-initiatieven te bezoeken. De WK-tour gaat langs de Bossche Tenniskampioenschappen, Bert van Marwijks woonplaats Meerssen, Artis in Amsterdam, een voetbalplaatsjesruilmiddag in Aalst en natuurlijk Volendam, waar Nick en Simon en 3JS optreden.
Heb je echt de ballen verstand van voetbal? Bij de 'Coen en Sander Show' ben je sowieso aan het juiste adres! Terwijl de sms-dienst 'Coen en Sanders WK Weetjes' ervoor zorgt dat luisteraars met kant en klare one-liners indruk kunnen maken tijdens de wedstrijden van Oranje, kunnen echte voetbal die-hards hun oranje hart ophalen met de professionele nabeschouwingen van Barbara Barend. Jacques D’Ancona legt dagelijks een moeilijke voetbalterm uit en Ronald de Boer zorgt voor het laatste nieuws uit Zuid-Afrika.
Aanmelden voor Coen en Sanders WK Weetjes kan door WKW AAN te sms’en naar 9090. Voor één euro per wedstrijd van Oranje worden vier sms'jes gestuurd. Het betreft een dienst die automatisch stopt als Oranje uitgevoetbald is en ieder moment gestopt kan worden. Op http://wk.bnn.nl/ is de tour van Coen en Sander op de voet volgen via hun blog. De mannen nomineren dagelijks iemand als slechtste speler van het toernooi en hebben tips voor doorgewinterde voetbalhaters. Zo komt iedereen aan z’n trekken.
'De Coen en Sander Show' is maandag tot en met donderdag te beluisteren van 16.00 tot 19.00 uur op 3FM. Op vrijdag zijn Coen en Sander te horen van 16.00 uur tot 18.00 uur. Tijdens het WK hoor je de heren ook in het weekend tussen 12.00 en 15.00 uur. De leukste mannen van de radio zijn ook te beluisteren als podcast via http://podcast.bnn.nl.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Alle samenvattingen van het WK voetbal 2026 in SBS6-programma 'Het Oranje Café'
- Laura & Duncan of Dieter & Romy? Wie wint 'Huis Gemaakt 2026'?
- Deze castleden versterken cast romantisch kostuumdrama 'Grand Hotel aan Zee'
- Gustaph stapt 'Florentina' binnen
- Kijkcijfers: maandag 8 juni 2026
- VRT 1 trapt WK 2026 af met vooruitblik en bijzondere terugblik naar Mexico 1986
- Wat gebeurt er achter de schermen bij Forum voor Democratie?
- EO-documentaire 'Generatie Gebed – Wat bezielt Gen Z?' onderzoekt waarom steeds meer jongeren kiezen voor geloof
- 'Curaçao en het wonder van het WK': wat betekent het WK voor Curaçao?
- Vanavond in 'Opsporing Verzocht'
- JOE slingert positiviteit de ether in met 'JOE Oranjedag' voor een winnend Oranje
- TOPradio deelt elke dag 1.000 euro tankbudget uit
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanuit de Kunstkerk in Dordrecht
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen' -
'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was -
'Heel Mijn Hart' toont een emotionele onthulling -
'Spider-Noir' nieuw te zien op Prime Video -
'RAUW': een openhartig portret van sterrenchef Nick Bril -
Stan Van Samang brengt 'een ster' naar 'Florentina' -
Haar in de boter bij Spor-voorzitters Rik en Sam
Kijktip van de dag

Het WK voetbal van deze zomer is er geen zoals alle andere: het wordt groter dan ooit, met meer matchen dan ooit. Maar het toernooi wordt ook omwille van extra-sportieve redenen al druk besproken. Aan de vooravond van het WK voetbal blikken we vooruit op wat dit kampioenschap speciaal maakt: van de verwachtingen rond de Rode Duivels tot de politieke recuperatie van het evenement. Van de favorieten voor de eindzege tot de dure ticketprijzen en de ingewikkelde speelschema's.
'WK 2026: Kick-off', om 20.45 uur op VRT 1.



































