De verdwenen laptop
Dhr. de Koning bestelt een laptop, maar ontvangt de verkeerde. Via een TNT-postagentschap in de plaatselijke supermarkt, stuurt hij de laptop terug naar de winkel. Deze komt echter nooit aan. De barcode is nergens terug te vinden in het systeem, en de laptop is verdwenen. Zal dhr. de Koning zijn geld toch nog terug krijgen?
Spookstookkosten
In een appartementencomplex in Hilversum krijgen de bewoners te maken met wel erg hoge naheffingen van hun energieverbruik. Nadat er nieuwe digitale warmtemeters geplaatst werden, stegen de prijzen zodanig dat het aantal kubieke meters dat verstookt werd meer iets was voor een groot kantorencomplex.
Buma/Stemra
Een speeltuin- en ontspanningsvereniging in Doetinchem speelt een aantal keer per jaar muziek tijdens Koninginnedag of Sinterklaas. De factuur voor de rechten die hiervoor betaald moesten worden, viel ineens 7x hoger uit. De Buma erkende de fout, en zou een nieuwe factuur sturen: de oorspronkelijke rekening werd vertienvoudigd!
Verder komen ook de rubrieken ‘Weggegooid geld’ en ‘Ben ik nou gek?’ terug.
‘Kanniewaarzijn’, vrijdag 27 januari om 22.15 uur op Nederland 1.