TV-Visie - Nance helpt gezinnen aan de perfecte hond in 'Een Huis Vol Honden'

Nance helpt gezinnen aan de perfecte hond in 'Een Huis Vol Honden'

Nance helpt gezinnen aan de perfecte hond in 'Een Huis Vol Honden'


Video's

VT4 en Woestijnvis zoeken kandidaten voor 'De Slimste Mens ter Wereld' (oproep met Philippe Geubels en Erik Van Looy)
bekijk deze video
Castingtape 'Oh Oh Cherso' (editie Vlaanderen!)
bekijk deze video
Glenn Claes met Sound Of Silence (Simon & Garfunkel)
bekijk deze video

Nance helpt gezinnen aan de perfecte hond in 'Een Huis Vol Honden'

dinsdag 25 oktober 2011

Nance (SBS 6) SBS 6 komt met het nieuwe programma 'Een Huis Vol Honden'. Gezinnen krijgen in deze zoektocht naar de voor hun perfecte familiehond zes verschillende honden thuis. Door opeenvolgende keuzemomenten wordt de groep viervoeters steeds kleiner en uiteindelijk kiest het gezin uit de laatste twee dieren hun ideale gezinshond.

In samenwerking met Kynologisch Centrum Quiebus worden de honden en de gezinnen begeleid om zo de perfecte match te maken. Nance Coolen – zelf baasje van chihuahua Sneaker – neemt de presentatie voor haar rekening. Ze helpt de gezinnen bij hun keuzes en is aanwezig bij een aantal van de activiteiten.

Niet elke hond is perfect voor een gezin. Een rustige hond kan voor een familie in de drukke stad het meest geschikt zijn, terwijl bij een familie op het platteland een waakse hond beter past. In 'Een Huis Vol Honden' – de Nederlandse versie van het originele Zweedse format 'Family Dog' – strijden iedere week zes verschillende honden om een plaats in een gezin. De honden worden geselecteerd en begeleid door Kynologisch Centrum Quiebus. Elk gezinslid mag zijn of haar wensen doorgeven voor de ideale hond. Zullen ze als gezin vallen voor de schattige Teckel die moeder graag wil, voor de stoere Boxer van vader of kiezen ze uiteindelijk voor de trouwe Labrador waar de kinderen de voorkeur aan geven?

Rollenbollen op bed
In de zoektocht naar de ideale match, proberen de honden en gezinnen allerlei situaties uit. Ze ontmoeten elkaar op een locatie waar de eerste kennismaking plaatsvindt en waar ze een aantal activiteiten doen. Hoe gedragen de honden zich bijvoorbeeld tijdens een strandwandeling? Kunnen ze lang in de auto zitten? Tijdens het keuzemoment vallen de eerste honden af. Na een verborgen camera-actie in huis – wie heeft er in het ouderlijk bed liggen rollenbollen? – en een gehoorzaamheidstraining volgt het tweede keuzemoment. Uit de twee overgebleven honden kiest het gezin de hond die het beste bij ze past.

'Een Huis Vol Honden', woensdag 26 oktober om 20.30 uur op SBS6.








Loading

  • Iris haalt finale Eurovisie Songfestival niet
  • 'studioTVL' laat je kennismaken met klezmermuziek
  • Eén strijdt tegen Canvas in 'De Klas van Frieda'
  • 'De Wereld Draait Door' met Hugo Blom en Nico Dijkshoorn
  • Caroline Tensen en Patricia Paay in nieuw seizoen 'Ranking the Stars'
  • Anne komt naar je toe deze zomer
  • Desserts zonder suiker in 'De MeesterBakker'
  • 'Culinaire Speurneuzen' met Panamarenko op zoek naar beste koffie
  • Woensdag in 'EenVandaag': de vigilante van St. Nicolaasga
  • Kristien Maes leeft een week zonder suiker voor 'Volt'
  • 'Cijfers Liegen Niet' onderzoekt verschillen tussen mannen en vrouwen
  • Muziekzenders trappen af met oranje bitterbal
  • Kijkcijfers: maandag 21 mei 2012
  • Pedofiel Koen komt met zijn verhaal in 'JONG'
  • Succesvol event 'GTST Live' keert terug
  • Sporza is klaar voor de sportzomer 2012
  • 'Goe Gebakken' ook dit najaar op het nieuwe VT4
  • Er hangt iets in de lucht in nieuwe komische reeks 'Come Fly With Me'
  • Musicalmeezingers in 'De Beste Zangers Van Nederland'
  • Miguel Wiels tegen Peter Van Asbroeck in 'Peter vs. de Rest'