Johnny de Mol kijkt vooruit naar EK met unieke portretten

Oranje trapt af bij SBS 6. De zender zendt niet alleen alle oefeninterlands in aanloop naar het EK uit, presentator Johnny de Mol gaat ook op bezoek bij de spelers thuis. In 'De Mol Trapt Af' maakt hij op de voor hem zo kenmerkende wijze persoonlijke portretten van onze helden. Het levert ontroerende en verrassende verhalen op. Hij praat met ze over hun jeugd, de toekomst, hun dromen, angsten, hoogte- en dieptepunten. Maar het blijft natuurlijk niet alleen bij praten.
Johnny onderneemt met de voetballers activiteiten die zij zelf leuk vinden om te doen of altijd al eens hebben willen doen. En hij geeft ze een persoonlijk cadeau waar een bijzonder verhaal achter schuilt. Onder andere Rafael van der Vaart, Wesley Sneijder, Arjen Robben, Maarten Stekelenburg en Mark van Bommel zijn in 'De Mol Trapt Af' te zien.
Alleen bij SBS 6 is te zien hoe de spelers van Oranje zich voorbereiden op het EK. Zijn ze er klaar voor? Johnny de Mol gaat met de mannen op stap en zorgt dat Nederland antwoord op die vraag krijgt. In aflevering één ontmoet hij Arjen Robben (Bayern München), Dirk Kuijt (Liverpool) en Maarten Stekelenburg (AS Roma).
Ooit voetbalde Johnny er zelf in de jeugd, maar nu reist hij naar het trainingscomplex van Bayern München af om Arjen Robben te ontmoeten. Johnny verrast de sterspeler op de training en samen vertrekken ze naar zijn huis in Duitsland. Arjen blijkt een echte spelletjesman en samen spelen ze een potje poker. Ondertussen praten ze over Arjens jeugd in Groningen, zijn ouders en zijn vrouw. Maar ook de vele blessures, de ruzie met Frank Ribery, de Champions League finale tegen Chelsea en de verloren WK-finale komen uitgebreid ter sprake. Arjen laat zich openhartig ontvallen dat hij zijn voetbalschoenen misschien wel aan de wilgen had gehangen als Oranje het WK had gewonnen. Ze sluiten de dag af in Robbens favoriete Japanse restaurant in München.
In Liverpool bezoekt Johnny publiekslieveling Dirk Kuijt. Het is de dag na de verloren Engelse bekerfinale en Dirk baalt als een stekker. Om het van zich af te zetten, nodigt hij Johnny uit om te gaan vissen. Kuijt is tenslotte een echte Katwijker en moest op zijn twaalfde kiezen tussen de zee en het voetbal. Aan de waterkant vertelt Dirk openhartig over zijn carrière, het opgroeien in Katwijk, het geloof en het overlijden van zijn vader in 2007. Natuurlijk praten de twee ook over de toekomst van Dirk en het aankomende EK.
Aan de Italiaanse kust geniet Johnny volop in de prachtige villa van doelman Maarten Stekelenburg. Terwijl Maarten op het trainingsveld staat, praat Johnny aan de rand van het zwembad met zijn vrouw over het wonen in Italië en het leven als voetbalvrouw. Zodra de mannen weer onder elkaar zijn, voert voetbal de boventoon. Maarten vertelt over Ajax, de overstap naar Rome en het WK van 2010. Maar hij is ook opmerkelijk eerlijk over zijn jeugd en zijn biologische vader die hij eigenlijk nooit echt gekend heeft.
'De Mol Trapt Af', vanaf vrijdag 18 mei om 21.30 uur bij SBS 6.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Laura & Duncan of Dieter & Romy? Wie wint 'Huis Gemaakt 2026'?
- Deze castleden versterken cast romantisch kostuumdrama 'Grand Hotel aan Zee'
- Gustaph stapt 'Florentina' binnen
- Kijkcijfers: maandag 8 juni 2026
- Play zoekt rijlesduo's voor nieuw tv-programma
- VRT 1 trapt WK 2026 af met vooruitblik en bijzondere terugblik naar Mexico 1986
- Wat gebeurt er achter de schermen bij Forum voor Democratie?
- EO-documentaire 'Generatie Gebed – Wat bezielt Gen Z?' onderzoekt waarom steeds meer jongeren kiezen voor geloof
- 'Curaçao en het wonder van het WK': wat betekent het WK voor Curaçao?
- Vanavond in 'Opsporing Verzocht'
- TOPradio deelt elke dag 1.000 euro tankbudget uit
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanuit de Kunstkerk in Dordrecht
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie in nieuwe reeks op JOE Gold
Multimedia SPOTLIGHT
-
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen' -
'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was -
'Heel Mijn Hart' toont een emotionele onthulling -
'Spider-Noir' nieuw te zien op Prime Video -
'RAUW': een openhartig portret van sterrenchef Nick Bril -
Stan Van Samang brengt 'een ster' naar 'Florentina' -
Haar in de boter bij Spor-voorzitters Rik en Sam
Kijktip van de dag

Het WK voetbal van deze zomer is er geen zoals alle andere: het wordt groter dan ooit, met meer matchen dan ooit. Maar het toernooi wordt ook omwille van extra-sportieve redenen al druk besproken. Aan de vooravond van het WK voetbal blikken we vooruit op wat dit kampioenschap speciaal maakt: van de verwachtingen rond de Rode Duivels tot de politieke recuperatie van het evenement. Van de favorieten voor de eindzege tot de dure ticketprijzen en de ingewikkelde speelschema's.
'WK 2026: Kick-off', om 20.45 uur op VRT 1.





































