



02:00 Nacht TV

02:05 NOS tekst tv



03:00 Peacock.

03:10 Cairo Time.

| dinsdag 27 juli 2010 |
|
Rock'n roll is tijdloos… Dat bewijzen Wim Leys en Ruth McKenny met 'Rocking in the street'. Wim was er als kind al gek van, Ruth scoorde jaren geleden al eens met de echte rock'n roll hit. Wim Leys brengt ook een nummer uit zijn nieuw album 'Altijd en Overal', dat sinds begin juli in de rekken ligt.
Rock'n roll is tijdloos… Dat bewijzen Wim Leys en Ruth McKenny met 'Rocking in the street'. Wim was er als kind al gek van, Ruth scoorde jaren geleden al eens met de echte rock'n roll hit. Wim Leys brengt ook een nummer uit zijn nieuw album ‘Altijd en Overal’, dat sinds begin juli in de rekken ligt.
'studioTVL' verwelkomt ook vandaag een Finaliste Miss Limburg 2011. Kimberly Mazzei vertelt waarom zij graag ambassadrice van Limburg wil worden. En zoals elke dag luisteren we naar het gedicht 'de ontmoeting' van Herman Rohaert, vandaag in het dialect van Riemst.
'studioTVL', iedere dag van 14.00 tot 18.00 uur op TVL.
|
Follow @TVVisie |
|