Paul D'Hoore en Erika Van Tielen strijden in 'Het Sterke Geslacht'

zondag 30 januari 2011

De mannen en vrouwen hebben nog 2 kansen om te bewijzen dat zij het sterke geslacht zijn, en dat doen ze nog steeds op het eiland Lesbos. De vrouwen wonnen al 5 afleveringen, de mannen ook. Deze gelijke stand maakt alles dus nog mogelijk.

In het leven moet je je voortdurend aanpassen, zowel in de werk- als in de privésfeer. Maar dat is niet altijd even makkelijk. Flexibiliteit is een noodzaak geworden, maar welke sexe heeft dat nu van nature meer? Volgens Goedele hebben de vrouwen een streepje voor, aangezien zij zich voortdurend moeten aanpassen door hun grote hormonale schommelingen. Maar de overwinning is pas binnen als het team de andere bende naar huis kan spelen tijdens 3 uiteenlopende opdrachten.


Op de beurs is het elke dag aanpassen… Financieel expert Paul D’Hoore is volgens teamkapitein Filip Peeters dan ook dé geknipte man. En ook acteur Geert Hunaerts wordt naar het Griekse eiland overgevlogen. Goedele hoopt op het aanpassingsvermogen van Veerle Dobbelaere en Erika Van Tielen.

Het team dat vandaag verliest, moét tijdens de laatste aflevering van volgende week wel winnen om dan op een gelijke stand te eindigen. Veel druk dus op de schouders van zowel de vrouwen als de mannen.

'Het Sterke Geslacht', maandag 31 januari om 20.45 uur op vtm.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Sporza logo 2026

Het WK voetbal van deze zomer is er geen zoals alle andere: het wordt groter dan ooit, met meer matchen dan ooit. Maar het toernooi wordt ook omwille van extra-sportieve redenen al druk besproken. Aan de vooravond van het WK voetbal blikken we vooruit op wat dit kampioenschap speciaal maakt: van de verwachtingen rond de Rode Duivels tot de politieke recuperatie van het evenement. Van de favorieten voor de eindzege tot de dure ticketprijzen en de ingewikkelde speelschema's.

'WK 2026: Kick-off', om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 09:00
    Radio 2 op VRT 1: WinWin
    02:00
    VRT NWS laat
  • 09:00
    Lentebeelden
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 09:20
    Sarah zingt
    05:15
    Geen uitzending
  • 09:20
    Maya de Bij
    01:15
    Geen uitzending
  • 02:10
    Geen uitzending
    09:50
    Rich Kids Go Skint
  • 09:20
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:00
    Willy
    01:35
    Ozark Law
  • 08:50
    Geen uitzending
    15:25
    Matlock
  • 06:00
    Joe
    01:15
    Geen uitzending
  • 09:00
    Geen uitzending
    06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
  • 09:15
    Modern Family
    02:05
    Geen uitzending
  • 09:15
    Leverage: Redemption
    02:45
    Geen uitzending
  • 09:15
    Interior Design Masters
    02:40
    The Real Housewives of Amsterdam
  • 09:10
    Killer at the Crime Scene
    02:25
    Geen uitzending
  • 09:00
    Z-Extra
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:21
    Zo doe je het!
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:05
    Vlaamse Klassiekers
    02:20
    Open Vuur
  • 09:10
    Midsomer Murders
    02:00
    Agatha Christie's Marple
  • 09:05
    Scrubs
    02:20
    Grey's Anatomy
  • 09:15
    Goedemorgen Nederland
    02:10
    NOS WK Avond
  • 09:15
    Nederland in Beweging
    02:45
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 09:10
    PAW Patrol
    05:30
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal