TV-Visie - 'Marlène@Home' op Actua-TV zaterdag bij Chris Lomme

'Marlène@Home' op Actua-TV zaterdag bij Chris Lomme

'Marlène@Home' op Actua-TV zaterdag bij Chris Lomme


Video's

VT4 en Woestijnvis zoeken kandidaten voor 'De Slimste Mens ter Wereld' (oproep met Philippe Geubels en Erik Van Looy)
bekijk deze video
Castingtape 'Oh Oh Cherso' (editie Vlaanderen!)
bekijk deze video
Glenn Claes met Sound Of Silence (Simon & Garfunkel)
bekijk deze video

'Marlène@Home' op Actua-TV zaterdag bij Chris Lomme

vrijdag 28 januari 2011

Actua-TV Actrice Chris Lomme laat voor het eerst een camerpaploeg bij haar thuis toe. Het is Marlène de Wouters die Chris Lomme kon overtuigen om voor het eerst een cameraploeg in het appartement toe te laten, waar ze bijna 50 jaar lief en leed deelde met Nand Buyl.

'Het werd een open, warm en puur interview met de actrice die zowat geboren werd op de theaterplanken en in de huid kroop van zoveel verschillende personages', aldus Marlène. 'We zijn een volledige dag samen geweest. Ik ben blij dat ik haar zoveel beter heb leren kennen. Je merkt in het leven heel snel met wie je op dezelfde golflengte zit en ik denk dat we daar beiden hetzelfde gevoel over hadden. Toen we klaar waren met de opnamen, zijn we nog  lang blijven plakken...'

Haar jeugd, haar loopbaan, haar liefde voor Nand en haar abortus: Chris gaat geen onderwerp uit de weg. Nand is nog nadrukkelijk aanwezig in haar leven. Bijna iedere dag communiceert ze met hem via brieven die ze in schriftjes bijhoudt. Een portret van een rasactrice, maar bovenal een temperamentvolle vrouw, zo mag ook blijken uit enkele quotes van het interview:

'Ik neem een hete douche om het warm te krijgen. If you understand what I mean.'
'Ik ben een geisha thuis, ik weet niet waarom mannen bang zijn van mij.'
'Tijdens mijn abortus, legde de verpleegster de vrucht op mij en zei: 'Kijk eens wat je gedaan hebt.'

'Marlène@Home', zaterdag 29 en zondag 30 januari om 20.00 uur op Actua-TV, daarna te herbekijken in de nieuwscarrousel en opvraagbaar in Actua+, het video on demand kanaal van Actua-TV.








Loading

  • Bløf slotact ‘RTL Viert De Zomer Concert'
  • 'studioTVL' gaat live naar Bakoe
  • Voorverkoop Foute Party is gestart
  • 'Vroege Vogels TV'-presentator Menno Bentveld opgepakt door de politie
  • Internationale dramaserie ‘The Spiral’ deze herfst bij de VARA
  • 'EenVandaag' wil weten wie nieuwe lijsttrekker GroenLinks wordt
  • Dag van geluk en drama in 4500ste 'GTST'
  • Terry vertelt gedetineerde vader in 'Je Ouders in de Lik'
  • 'Altijd Wat' kijkt naar de armoede in Antwerpen
  • In 'Man Bijt Hond' nog eens het favoriete nummer van broers Ben en Theo
  • Carlo en Irene ontvangen als eerste boek over Bart de Graaff
  • 'De Wereld Draait Door' ontvangt Tofik Dibi van Groen Links
  • 'Eurovisie Songfestival 2012': verovert Joan de harten van Europa?
  • Songfestivalweek op Best 24
  • Britt & Ymke wereldnieuws tijdens reis naar de Filippijnen
  • 'In de Bioscoop' trekt naar het filmfestival van Cannes
  • 'Het Uur van de Wolf' met Jimmy Page, The Edge en Jack White
  • Driedelige documentairereeks 'The Diamond Queen' op Canvas
  • 'Telefacts' over waterellende en de God van Congo
  • VRT distantieert zich van boek 'De Keizer van Oostende'