TV-Visie - Marlène de Wouters voor Actua-TV thuis bij Marlies Dekkers

Marlène de Wouters voor Actua-TV thuis bij Marlies Dekkers

Marlène de Wouters voor Actua-TV thuis bij Marlies Dekkers


Video's

VT4 en Woestijnvis zoeken kandidaten voor 'De Slimste Mens ter Wereld' (oproep met Philippe Geubels en Erik Van Looy)
bekijk deze video
Castingtape 'Oh Oh Cherso' (editie Vlaanderen!)
bekijk deze video
Glenn Claes met Sound Of Silence (Simon & Garfunkel)
bekijk deze video

Marlène de Wouters voor Actua-TV thuis bij Marlies Dekkers

vrijdag 15 april 2011

Marlène de Wouters (Foto: VIJFtv) In oktober dit jaar stelt lingerieontwerpster Marlies Dekkers haar eerste 'after surgery bra' voor. Deze bh werd speciaal ontwikkeld voor vrouwen die getroffen zijn door borstkanker en na een amputatie geen reconstructie kunnen krijgen. Oktober is de borstkankermaand. Marlies dekkers vertelt over haar betrokkenheid bij de ziekte bortskanker in een nieuwe aflevering van 'Marlène@Home' op Actua-TV.

'Ik heb heel lang nagedacht wat ik kon betekenen voor vrouwen die een ziekte hadden die hun borst treft. Ik ben daar uitgeraakt toen ik op een dag een brief kreeg van een oncoloog die zei 'Weet je dat heel wat vrouwen na een borstreconstructie jouw bh's dragen? Die zitten namelijk heel comfortabel bij reconstructies.' Daarna ben ik bij die man op bezoek geweest en nu zijn we al tien jaar bezig met bh's voor borstkankerpatiënten. We hebben heel wat ervaring opgedaan met de specifieke vereisten van die vrouwen.'

Verder gaat Marlène ook in op het verhaal van Marlies Dekkers als geslaagde zakenvrouw, ook al draaien die zaken nu als gevolg van de financiële crisis een stuk minder.

'Marlène@Home' bij Marlies Dekkers, zaterdag 16 april om 12.00 uur op Actua-TV, daarna in de nieuwscarrousel.








Loading

  • Bløf slotact ‘RTL Viert De Zomer Concert'
  • 'studioTVL' gaat live naar Bakoe
  • Voorverkoop Foute Party is gestart
  • 'Vroege Vogels TV'-presentator Menno Bentveld opgepakt door de politie
  • Internationale dramaserie ‘The Spiral’ deze herfst bij de VARA
  • 'EenVandaag' wil weten wie nieuwe lijsttrekker GroenLinks wordt
  • Dag van geluk en drama in 4500ste 'GTST'
  • Terry vertelt gedetineerde vader in 'Je Ouders in de Lik'
  • 'Altijd Wat' kijkt naar de armoede in Antwerpen
  • In 'Man Bijt Hond' nog eens het favoriete nummer van broers Ben en Theo
  • Carlo en Irene ontvangen als eerste boek over Bart de Graaff
  • 'De Wereld Draait Door' ontvangt Tofik Dibi van Groen Links
  • 'Eurovisie Songfestival 2012': verovert Joan de harten van Europa?
  • Songfestivalweek op Best 24
  • Britt & Ymke wereldnieuws tijdens reis naar de Filippijnen
  • 'In de Bioscoop' trekt naar het filmfestival van Cannes
  • 'Het Uur van de Wolf' met Jimmy Page, The Edge en Jack White
  • Driedelige documentairereeks 'The Diamond Queen' op Canvas
  • 'Telefacts' over waterellende en de God van Congo
  • VRT distantieert zich van boek 'De Keizer van Oostende'