TV-Visie - Lot finalisten 'Mijn Restaurant!' in handen van de kijkers

Lot finalisten 'Mijn Restaurant!' in handen van de kijkers

Lot finalisten 'Mijn Restaurant!' in handen van de kijkers


Video's

Ziggy & Mayken - Nine Crimes in 'The voice van Vlaanderen: The battles'
bekijk deze video
De eerste beelden van 'Oh Oh Cherso Vlaanderen' (2BE)
bekijk deze video
Katja Retsin: 'Waar is de kijker?'
bekijk deze video

Lot finalisten 'Mijn Restaurant!' in handen van de kijkers

maandag 7 juni 2010

Rani De Coninck in 'Mijn Restaurant!' (foto: vtm) Afgelopen donderdag – 3 juni 2010- waren gemiddeld 908.131 kijkers van de partij, met een piek van 1.056.296, goed voor een marktaandeel van 44,9 % (VVA 18-54). We gaan de laatste rechte lijn in van 'Mijn Restaurant!'. Karnivale in Aalst en Terrae in Genk strijden nog voor de overwinning.

Alles ligt nu in handen van de kijker. Die kan nog stemmen tot tijdens de livefinale op donderdag 10 juni. Via telefoon, sms of met de rode knop van de afstandsbediening. Maar, omdat niet elke kijker zelf kan gaan proeven, hebben we opnieuw voor stevig advies gezorgd.

In de eerste plaats van de 3 duo’s die de finale NIET haalden. Voor Kristof en Silke uit Nieuwpoort zindert de uitschakeling nog na. Verdienden Aalst en Genk die finaleplaats meer dan hen? Ze kunnen het met eigen ogen en mond vaststellen. En zowel Jurgen en Ludo uit Halle als Jeroen en Isaura uit Mechelen moesten het onderspit delven tegen Aalst. Aan hen om uit te maken of dat terecht was of niet. Na hun bezoek geven de 3 afvallers stemadvies aan HUN provincie.

Het tweede advies kan je ook wel eens het ultieme stemadvies noemen. De finalisten trekken naar Culinaria Square, een prestigieus gastronomisch festival in Brussel. Het wordt ook wel “het restaurant met de meeste sterren” genoemd omdat in totaal maar liefst 16 sterrenchefs zich hebben geëngageerd om ter plekke te koken voor het grote publiek. Bovendien is het erg laagdrempelig. Iedereen is welkom en kan een sterrenmenu proeven voor een democratische prijs.

De duo's moeten ter plekke een gerecht bereiden en serveren aan de aanwezige sterrenchefs. Daarvoor werd een echte 'kookarena' gerserveerd. Het gerecht dat door de sterrenchefs het beste wordt gesmaakt, krijgt van hen het ultieme stemadvies.

Daarna maakt iedereen zich op voor de grote finale waarop we eindelijk zullen te weten komen wie deze derde reeks van 'Mijn Restaurant!' wint: Karnivale uit Aalst of Terrae uit Genk?

'Mijn Restaurant!', dinsdag 8 juni om 21.00 uur na 'Familie' op vtm.

Herbekijk 'Mijn Restaurant!'






Lees ook:
Karnivale vreest stemmenverlies na veranderen volgnummer


Loading
'Mijn Restaurant' (vtm)

Dossier: Mijn Restaurant! 2010

In het voorjaar van 2010 start vtm het derde seizoen van het populaire 'Mijn Restaurant!'.



  • Restaurant Karnivale sluit de deuren!
  • 'Mijn Restaurant!'-deelnemers Lucie en Jimmy vinden geen personeel
  • Raad voor Journalistiek geeft VMMa gelijk in zaak tegen Clint.be
  • Opnieuw een 'Mijn Restaurant!'-koppel uit elkaar
  • Restaurant Jimmy en Lucie wordt binnenspeeltuin
  • Aalst weigert te betalen voor 'Mijn Restaurant!'
  • Karnivale 2 weken telefonisch onbereikbaar
  • 'Mijn Restaurant!'-koppel Lucie en Jimmy zoeken restaurant
  • Lucie en Jimmy willen contract met vtm verbreken
  • Kijkcijfers: topcijfers voor ontknoping 'Mijn Restaurant!'


  • Menuet en vtm zoeken figuranten voor 'Deadline 14.10'
  • 8 culinaire talenten door naar volgende ronde 'Junior MasterChef'
  • Kijkcijfers: dinsdag 7 februari 2012
  • Pieter van Vollenhoven te gast in 'Het IJsjournaal'
  • 'Peking Express 2012' naar Zuid-Korea & Filippijnen
  • Ook Elfstedentochtkoorts in 'De Vijfde Dag'
  • 'Panorama' donderdag over de 'maakbare mens'
  • 'TV Makelaar' aan de slag in Lommel en Boutersem
  • 'Man Bijt Hond' donderdag zo vrij als een vogeltje
  • Kijkcijfers: top 20 week 4 online (LIVE + 6 cijfers!)