







































| woensdag 13 juli 2011 |
|
Vanaf donderdag start JIM met de uitzending van het tweede seizoen van de 'JIM Pool Party'. Negen weken lang krijgt de JIM-kijker een blik op dit exclusieve zwemfestijn met op en top zomersfeer. Boordevol leuke interviews met de zwemgasten.
De temperaturen liepen op dinsdag 12 juli 2011 hoog op aan de JIM Pool. JIM zette de tuinpoorten weer open voor een honderdtal feestende jongeren. Het verfrissende zwembad en de opzwepende partytunes van VJ Dimi zorgden voor een ontspannen zomerse sfeer. Na de warming-up van VJ Dimi was het publiek klaar voor Peter Luts en TLP. VJ Dimi trakteerde de 'JIM Pool Party'-gasten dan weer op een duik in het zwembad. Ook collega VJ Vincent Banic, was present op de pool party en feestte mee.
Zin om er volgende keer ook bij te zijn? Vrijdag 15 juli 2011 staat de tweede 'JIM Pool Party' al op het programma met dj Licious ft. Sakso en niemand minder dan Regi achter de draaitafels. Inschrijven voor deze party kan nog steeds via http://jim.be!
'JIM Pool Party', donderdag 14 juli om 19.00 uur op JIM.
|
Follow @TVVisie |
|