'In Stijl met Lien' ontfermt zich over Marcela

dinsdag 6 december 2011

Een flinke dosis stylingadvies van Lien Degol, een vleugje trendspotting met Tiany Kiriloff en een modieuze make-over van Trinny & Susannah. Bij Vitaya zit je op woensdagavond goed om weer helemaal bij te zijn op fashiongebied. In 'In Stijl met Lien' zet styliste Lien Degol op woensdag 7 december de deuren van haar loft open voor de 30-jarige Marcela uit Waasmunster, een alleenstaande moeder met Tsjechische roots.

Marcela werkte vroeger in de horeca en droeg er continu zwarte kleren, een lijn die in haar vrije tijd gewoon werd doorgetrokken. Hoewel Marcela een kleurrijk en vrolijk persoon is, straalt haar kledij het tegenovergestelde uit. Ze speelt het liefst op safe en kiest nooit voor een fleurig tintje.


De vrouw mag dan wel de ideale maten hebben, op gebied van mode weet ze niet meer van welk hout pijlen te maken. Ze werkt nu als receptioniste in een garage en beseft dat haar stijl niet echt binnen dit kader past. Lien helpt maar al te graag en brengt opnieuw kleur in haar leven. Ze accentueert Marcela’s ideale lichaam en zorgt met de juiste accessoires voor een glamoureus resultaat.

Tiany brengt deze week verslag uit van de C&A Catwalk in Düsseldorf en toetst dit aan de nieuwste modetrends. In Antwerpen gaat ze op zoek naar hippe shoppers, snuift ze de sfeer in de winkelstraten op en bekijkt ze hoe de trends zich in het straatbeeld vertalen.

'In Stijl met Lien', woensdag 7 december om 21.35 uur op vtm.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Sporza logo 2026

Het WK voetbal van deze zomer is er geen zoals alle andere: het wordt groter dan ooit, met meer matchen dan ooit. Maar het toernooi wordt ook omwille van extra-sportieve redenen al druk besproken. Aan de vooravond van het WK voetbal blikken we vooruit op wat dit kampioenschap speciaal maakt: van de verwachtingen rond de Rode Duivels tot de politieke recuperatie van het evenement. Van de favorieten voor de eindzege tot de dure ticketprijzen en de ingewikkelde speelschema's.

'WK 2026: Kick-off', om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 12:30
    Blokken
    13:00
    VRT NWS journaal 13u
  • 12:00
    Radio 1: Nieuwe Feiten
    13:00
    Lentebeelden
  • 12:30
    Hallo Kroket
    12:45
    Mush Mush en de Zwammetjes
  • 12:20
    Sara
    13:00
    VTM Nieuws
  • 12:35
    My Kitchen Rules
    13:45
    Rich Kids Go Skint
  • 09:20
    Geen uitzending
    15:05
    The Goldbergs
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:25
    All New Traffic Cops
  • 08:50
    Geen uitzending
    15:50
    Matlock
  • 10:00
    Joe
    15:05
    Geen uitzending
  • 11:00
    Geen uitzending
    13:00
    Huizenjagers
  • 11:55
    FBI: International
    12:45
    NCIS
  • 12:10
    Highway Thru Hell
    13:00
    Blue Bloods
  • 12:10
    Chateau Meiland: En Route
    13:00
    Botched
  • 12:30
    The Real Serpent: Investigating A Serial Killer
    13:50
    Killer at the Crime Scene
  • 09:25
    Herhalingslus
    13:00
    Z-Extra
  • 12:32
    De Branche-Expert
    12:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 12:10
    Meat Timon
    12:45
    Wordt aangekondigd
  • 12:10
    The Good Ship Murder
    13:05
    Hudson & Rex
  • 12:00
    Grey's Anatomy
  • 12:30
    NOS Journaal
    13:25
    Kook mee met MAX
  • 12:30
    Andere Tijden Kort
    13:00
    NOS Journaal
  • 12:35
    Ziggy en de Zootram
    12:47
    Samson en Marie