'Idool 2011': de regionale audities in Puurs

dinsdag 15 februari 2011

Afgelopen woensdag werd de audities in Zoutleeuw gevolgd door gemiddeld 761.466 livekijkers, wat resulteerde in een marktaandeel van 41,3% (VVA 18-54). Op het piekmoment kon de tweede aflevering van 'Idool 2011' rekenen op 920.640 geïnteresseerde kijkers. De derde regionale auditiemarathon gaat door in Puurs, waar het gemeentelijk centrum De Kollebloem van 's morgens vroeg overspoeld wordt door aspirant-idolen. Ze dromen allemaal van een carrière in de muziekbusiness en van een leven als een idool, en beseffen zeer goed hoe belangrijk het is om vandaag een goeie beurt te maken.

De 24-jarige barman Tom is niet aan zijn eerste auditie toe. Hij nam in 2005 deel aan 'X Factor' en schopte het tot in de liveshows. Vandaag hoopt hij met een nummer van Mika de jury te overtuigen van zijn zangkwaliteiten. Ook de in Canada geboren Rene heeft ervaring met televisiecamera’s en talentenjachten. Hij nam aan de Amerikaanse versie van 'Idool' deel en schopte het tot in de tweede ronde. Hij probeert in Puurs de jury te bekoren met 'Destiny' van Dave Hollister.


Iedereen is het erover eens dat de stem het belangrijkste is om de jury te imponeren, maar de deelnemers hebben van de vorige edities geleerd dat het totaalplaatje moet kloppen. Opvallen is dus de boodschap. En dat kan op verschillende manieren. Dress to impress is het motto van Marie, want zij heeft heel bewust een vrolijk kersenjurkje aangetrokken. Inclusief kersenaccessoires.

De 18-jarige Stijn valt op met zijn act, want hij heeft een knuffel meegebracht om zijn performance net dat tikkeltje extra te geven... En de 21-jarige kinderverzorgster Camille valt op omdat ze tijdens de auditie een Schots nummer brengt en zichzelf begeleidt op de accordeon.

In de auditieruimte laten Koen en Kris Wauters zich niet zien. De broers vertoeven in de wachtruimte en de stressgang, waar ze de kandidaten aanmoedigen, hun zelfvertrouwen opkrikken, hen opvangen als het fout gaat en delen in hun geluk als de jury het licht op groen heeft gezet. De broers leren ook één van hun grootste fans kennen, nl. de 18-jarige Wout. Hij kent alle liedjesteksten van Clouseau uit het hoofd en waagt zijn kans met 'Anne'.

'Idool 2011', woensdag 16 februari om 20.45 uur op vtm.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Idool 2011

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Zonen van Van As' (foto: VTM - © DPG Media 2020)

Frakke en zijn ploeg moeten met zwaar materiaal door een maïsveld om een beek te saneren, tot onvrede van de eigenaar. Intussen moet het aquarium van Eddy uit het hoofdkantoor. Bambi en Belinda nemen die taak op zich, maar dat blijkt lastiger dan gedacht.

'De zonen van Van As', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 14:50
    Sporza: Tour Auvergne - Rhône-Alpes
    16:20
    Clips
  • 10:00
    Lentebeelden
    17:10
    Jamie Cooks the Mediterranean
  • 16:00
    Molang
    16:05
    Robin Hood
  • 15:25
    Chicago Fire
    16:20
    I Can See Your Voice
  • 13:00
    World Cup of Darts 2026
    17:10
    Foute Vrienden Australië
  • 14:40
    Bridget Jones's Baby
  • 15:50
    Airwolf
    16:50
    All New Traffic Cops
  • 15:45
    La Brea
    16:35
    S.W.A.T.
  • 15:55
    Geen uitzending
    16:25
    Wat nu weer?
  • 15:40
    Formule 1
    17:30
    Huizenjagers
  • 16:00
    NCIS
    23:00
    Criminal Minds
  • 15:40
    Formule 1
    17:30
    Two and a Half Men
  • 15:30
    Property Brothers
    16:25
    Chateau Meiland: En Route
  • 15:20
    Snapped
    17:00
    World's Most Evil Killers
  • 15:45
    Logistics TV
    16:19
    City Reports
  • 15:53
    Mijn tuin
    18:00
    Classics 55
  • 15:30
    Foodies & The City
    16:05
    Open Vuur
  • 15:25
    Miss Scarlet
    16:20
    The Marlow Murder Club
  • 15:25
    Below Deck Mediterranean
    18:05
    White Collar
  • 15:10
    NOS Sport: Tennis Libéma Open 2026
    17:10
    Andere Tijden Sport
  • 15:30
    Fryslân Dok
    16:05
    Pauscast
  • 15:30
    Misfit: The Switch
    16:45
    De Selectie