'Humo's Rock Rally Rapport' met Admiral Freebee

woensdag 3 februari 2010

Donderdagavond kan u kijken naar de derde aflevering van 'Humo's Rock Rally Rapport' op Acht. Daarin houden Erika Van Tielen en Rock Rally-watcher Luc De Vos opnieuw een handvol deelnemers aan 'Humo's Rock Rally 2010' kritisch tegen het licht.

In de uitzending van deze week, met ‘soloartiesten’ als centraal thema, kijken ze wie er kans maakt om de nieuwe Tom Helsen, Jasper Erkens of Admiral Freebee te worden. En wel in gezelschap van de oude Admiral Freebee, also known as Tom Van Laere.
 
De admiraal helpt Luc en Erika kandidaten keuren aan de hand van YouTube-fragmenten en duikt met hen in de Rock Rally-archieven op zoek naar memorabele demo’s en filmpjes.
 
En uiteraard haalt hij herinneringen op aan de spannende editie 2000 van 'Humo’s Rock Rally', toen hij in de eindspurt werd geklopt door Mintzkov, om vervolgens revanche te nemen met een hit-offensief dat tot op vandaag voortduurt (getuige zijn jongste single 'Always On The Run', het schot voor de boeg dat alweer veel goeds belooft voor zijn eind deze maand te verschijnen nieuwe album 'The Honey & The Knife').
 
Ook Humo-muziekjournalist en hoofd-demokeurder Jurgen Beckers is weer van de partij in het 'Rock Rally Rapport'-repetitiekot, met smeuïge 'Rock Rally'-anekdotes wijze raad voor alle aspirant-rocksterren!

'Humo's Rock Rally Rapport', donderdag 4 februari 2010 om 20.20 uur op Acht.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Sporza logo 2026

Het WK voetbal van deze zomer is er geen zoals alle andere: het wordt groter dan ooit, met meer matchen dan ooit. Maar het toernooi wordt ook omwille van extra-sportieve redenen al druk besproken. Aan de vooravond van het WK voetbal blikken we vooruit op wat dit kampioenschap speciaal maakt: van de verwachtingen rond de Rode Duivels tot de politieke recuperatie van het evenement. Van de favorieten voor de eindzege tot de dure ticketprijzen en de ingewikkelde speelschema's.

'WK 2026: Kick-off', om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 15:50
    Sporza: Tour Auvergne - Rhône-Alpes
    17:20
    Clips
  • 16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
    16:15
    Sporza: Circuit Franco-Belge
  • 16:05
    De Smurfen
    16:15
    Robin Hood
  • 16:05
    America's Funniest Home Videos
  • 15:35
    Achter gesloten deuren
    16:35
    My Kitchen Rules
  • 15:35
    The Addams Family
    17:20
    9-1-1
  • 15:20
    All New Traffic Cops
    16:20
    Cheers
  • 15:50
    Matlock
    16:45
    Suits
  • 16:00
    Geen uitzending
    16:35
    Wat nu weer?
  • 15:20
    Stukken van mensen
    16:20
    Oogappels
  • 15:20
    Elsbeth
    16:15
    This Is Us
  • 15:40
    Leverage: Redemption
    16:35
    Two and a Half Men
  • 15:50
    Property Brothers
    16:45
    Interior Design Masters
  • 15:30
    Snapped: Killer Couples
    16:20
    World's Most Evil Killers
  • 13:25
    Herhalingslus
    18:00
    Z-Extra
  • 15:52
    Mijn tuin
    16:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 15:50
    Open Vuur
    16:35
    Wordt aangekondigd
  • 15:55
    The Doctor Blake Mysteries
    17:00
    Death in Paradise
  • 16:05
    American Housewife
    16:55
    Below Deck Mediterranean
  • 16:05
    Pauw & De Wit
    17:00
    NOS Journaal in Makkelijke Taal
  • 16:10
    Kook mee met MAX
    16:25
    Goed Verhaal
  • 16:00
    Peter Pan
    16:25
    Jungle Book