







































| zaterdag 27 augustus 2011 |
|
Elke zondag zet Marcel Vanthilt een bekende vrouw in de kijker in 'Villa Vanthilt'. Op 28 augustus is dat actrice en presentatrice Francesca Vanthielen. Marcel Vanthilt stelt een aflevering samen naar haar smaak. Sportieve Francesca brak onlangs nog haar elleboog tijdens een ritje met haar koersfiets, maar dat houdt haar niet tegen om zondag af te zakken naar de Grote Markt van Roeselare. En gelijk heeft ze, want Marcel zet zondag alles in het werk om haar een fantastische avond te bezorgen.
Hij nodigt zondag onder meer Koen Van Impe uit, Vanthielens favoriete acteur. Van Impe is vanaf maandag 29 augustus te zien in 'De Elfenheuvel', een nieuwe fictiereeks op Ketnet. Later dit najaar speelt hij ook een hoofdrol in 'Kiekens' op Eén.
Ook met regisseur Jan Verheyen is Vanthielen goed bevriend. Ze speelde de rol van Dana in zijn allereerste film 'Boys' en heeft nog een tijdje met hem samengewoond in Londen. Verheyen vertelt over alles waar hij op dit moment mee bezig is, en dat is behoorlijk wat. In september brengt hij een boek uit, op dit moment regisseert hij het derde seizoen van 'Vermist' en ondertussen is hij voor het eerst sinds 'Boys' weer zelf aan een filmscenario aan het werken.
Samen met schrijver David Van Reybrouck is Vanthielen het gezicht en een van de drijvende krachten achter de G1000, een burgerinitiatief dat op 11 november 2011 tijdens een bijeenkomst op de Heizel zal discussiëren over de toekomst van ons land. Maar ze kennen elkaar al langer. De twee zijn vrienden sinds Van Reybrouck in een mailtje aan Vanthielen zijn bewondering uitdrukte over een artikel dat zij had geschreven in De Morgen.
De Jeugd van Tegenwoordig, een groep die Vanthielen zeker weet te pruimen, zorgt voor de muziek met Get Spanish. Ten slotte heeft Marcel Vanthilt nog enkele verrassingen voor zijn centrale gaste.
'Villa Vanthilt', zondag 28 augustus om 21.35 uur op Eén.
|
Follow @TVVisie |
|