Een nieuwe 'radical' reeks van 'Astrid In Wonderland'

Met Astrid in Wonderland bewees VIJFtv dat Hollywooddame Astrid Bryan een ster is die blijft schitteren. Geen naam die meer alom tegenwoordig was dan de hare. Al kreeg de populaire Astrid wel wat concurrentie uit eigen huis. Ook haar stevig in het zadel zittende prins op het witte paard Den John en haar geliefde en veelvuldig geplaagde broer De Lau wisten vele VIJFtv-kijkers voor zich te winnen.
In het tweede seizoen van 'Astrid in Wonderland' leren we de twee mannen in Astrids `amazing life' nog beter kennen, terwijl Astrid haar glamoureuze en immer zelfrelativerende zelve blijft. Of ze zich op torenhoge Louboutins, onhandige rollerblades of op zwemvliezen begeeft, en of ze zich in thuisbasis Los Angeles, Hawaï, Milaan of New York bevindt, VIJFtv's favoriete diva draagt altijd een stukje Hollywood met zich mee.
Tussen de sterren - Aflevering 1
Wie Golden Globes zegt, zegt feestjes, exclusieve feestjes. En daar kan Astrid uiteraard niet op ontbreken. Voor de pre-Golden Globe party laat ze John thuis, want met haar collega's van de blog 'The Blonde & The Brunette' wil ze er een echte 'girls night out' van maken. Samen met vriendin en collega Kathryn laat Astrid zich tot in de puntjes stylen, want op de rode loper poseren naast Kirsten Dunst, Kelly Osbourne, Molly Sims en Kat Von D, dan willen ook zij zich van hun meest glamoureuze kant laten zien.
John en Laurens nemen vandaag hun intrek in hun nieuwe kantoor, een gebouw op Sunset Boulevard met een wel heel opmerkelijke geschiedenis. Ooit deed het gebouw dienst als cabardouche, later verzorgden de bekende filmbons Harvey Weinstein en filmmaatschappij Miramax daar hun zaken. Aan John en Lau nu om de geschiedenis van het gebouw in ere te houden.
Na meer dan twee jaar constructietijd lijkt het huis van Jennifer Aniston eindelijk bijna instapklaar te zijn. Astrid gaat alvast eens piepen in het nieuwe huis van haar toekomstige buurvrouw.
'Astrid In Wonderland', vrijdag 6 april om 21.30 uur op VIJFtv.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Alle samenvattingen van het WK voetbal 2026 in SBS6-programma 'Het Oranje Café'
- Laura & Duncan of Dieter & Romy? Wie wint 'Huis Gemaakt 2026'?
- Deze castleden versterken cast romantisch kostuumdrama 'Grand Hotel aan Zee'
- Gustaph stapt 'Florentina' binnen
- Kijkcijfers: maandag 8 juni 2026
- VRT 1 trapt WK 2026 af met vooruitblik en bijzondere terugblik naar Mexico 1986
- Wat gebeurt er achter de schermen bij Forum voor Democratie?
- EO-documentaire 'Generatie Gebed – Wat bezielt Gen Z?' onderzoekt waarom steeds meer jongeren kiezen voor geloof
- 'Curaçao en het wonder van het WK': wat betekent het WK voor Curaçao?
- Vanavond in 'Opsporing Verzocht'
- JOE slingert positiviteit de ether in met 'JOE Oranjedag' voor een winnend Oranje
- TOPradio deelt elke dag 1.000 euro tankbudget uit
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanuit de Kunstkerk in Dordrecht
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen' -
'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was -
'Heel Mijn Hart' toont een emotionele onthulling -
'Spider-Noir' nieuw te zien op Prime Video -
'RAUW': een openhartig portret van sterrenchef Nick Bril -
Stan Van Samang brengt 'een ster' naar 'Florentina' -
Haar in de boter bij Spor-voorzitters Rik en Sam
Kijktip van de dag

Het WK voetbal van deze zomer is er geen zoals alle andere: het wordt groter dan ooit, met meer matchen dan ooit. Maar het toernooi wordt ook omwille van extra-sportieve redenen al druk besproken. Aan de vooravond van het WK voetbal blikken we vooruit op wat dit kampioenschap speciaal maakt: van de verwachtingen rond de Rode Duivels tot de politieke recuperatie van het evenement. Van de favorieten voor de eindzege tot de dure ticketprijzen en de ingewikkelde speelschema's.
'WK 2026: Kick-off', om 20.45 uur op VRT 1.





































